دکوراسیون منزل ایرانی

فروشگاه مبلمان دکوبوم

فروشگاه روشنایی دکوبوم

دکوبوم در شبکه های اجتماعی


موضوعات دکوبوم

تحول دکوراسیون داخلی به سبک اجاره نشینی

615-real-estate-icons-home

بیشتر افرادی که خانه اجاره می کنند با این تصور که قرار است یک سال در آن خانه بمانند، دکوراسیون منزل را محدود به آویزان کردن یک پرده ی جدید یا لوستر و در نهایت نقاشی کردن دیوار ها می دانند. ولی با تغییرات جزیی می توانید فضایی جدید و روح بخش مطابق سلیقه و روحیات خودتان خلق کنید.

تغییرات نورپردازی

استفاده از نورسقفی در قسمت هایی از سقف که تاکنون نبوده اند یا نصب چراغ های دیوار کوب می تواند فضایی جدید و متنوع رقم بزند. می توانید با تعویض چراغ های خانه و نصب لوستر ها و چراغ هایی با قیمت مناسب فضای مناسب با حال و هوای جدید ایجاد کنید، البته تمام این تغییرات مشروط بر موافقت صاحب خانه می باشد.

پنجره ها

اگر پنجره ها ظاهری نامناسب دارند می توانید با نصب کرکره ها یا رنگ کردن قاب آن ها با رنگ های خنثی جلوه ای زیبا به فضایی که پنجره در آن قرار دارد بدهید. نصب چوب پرده های خلاقانه با رنگ های متنوع نیز پنجره را زیبا تر می کند.

آشپزخانه

کفپوش های قدیمی را به وسیله ی موکت های طرح دار یا قالیچه بپوشانید. کابینت های چوبی قدیمی را با برچسب های طرح چوب متحول کنید، عیب کاشی ها یا دیوار های آسیب دیده را به وسیله ی تابلو های کوچک بپوشانید.

سرویس بهداشتی

وسایل و قفسه های قدیمی و رنگ و رورفته را کنار بگذارید و از قفسه های دیواری نو و همچنین یک آینه ی ساده برای دیوار حمام استفاده کنید، می توانید این قفسه های قدیمی را هنگام تحویل خانه به صاحب خانه دوباره نصب کنید.

کشو ها و کمد دیواری

می توانید از کمد های قابل حمل برای ایجاد فضای ذخیره سازی بیشتر استفاده کنید، کمد هایی که هنگام ترک خانه  و اتمام مدت اجاره بتوانید با خود ببرید.

تحول دکوراسیون داخلی به سبک اجاره نشینی

تحول دکوراسیون داخلی به سبک اجاره نشینی

تحول دکوراسیون داخلی به سبک اجاره نشینی

تحول دکوراسیون داخلی به سبک اجاره نشینی

تحول دکوراسیون داخلی به سبک اجاره نشینی

تحریریه دکوبوم

منبع: decoboom

برچسب ها

0 دیدگاه در “تحول دکوراسیون داخلی به سبک اجاره نشینی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکوراسیون منزل افراد مشهور

آخرین ویدیوهای دکوراسیون

آخرین مطالب دکوراسیون

Google Analytics Alternative