دکوراسیون منزل ایرانی

فروشگاه مبلمان دکوبوم

فروشگاه روشنایی دکوبوم

دکوبوم در شبکه های اجتماعی


موضوعات دکوبوم

خلاقیت در دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ (قسمت هفدهم)

5

بزرگترین چالش در هنگام طراحی یک خانه کوچک، توجه به تمامی نیازها وسازماندهی فضا بدون استفاده از تمام فضای در دسترس برای جلوگیری ازتنگ و کوچک ترنشان دادن آن است. استراتژی طراحان داخلی در هنگام برخورد با چنین چالشی استفاده از هر فضایی و سعی درارتباط موثر فضاها با هم است.

این آپارتمان در بلغارستان واقع شده و یک مزیت بزرگ آن سقف بلندی است که کار را برای طراحان آسان ساخته است زیرا آنها را قادر به استفاده ازارتفاع آپارتمان وایجاد طبقه ای برای فضای خواب در یک سطح متفاوت کرده است.

ساکنین این آپارتمان خانم و آقایی جوان هستند که خواستار خانه ای شامل آشپزخانه، ناهار خوری دنج، یک نشیمن، یک اتاق خواب، یک فضای کاری و یک کمد بزرگ بودند. مدیریت این فضاها در این آپارتمان کوچک آسان نبود اما طراحان از ارتفاع به نفع خود استفاده و چنین فضایی خلق کرده اند.

دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ خلاقیت در دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ (قسمت هفدهم) خلاقیت در دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ (قسمت هفدهم) خلاقیت در دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ (قسمت هفدهم) خلاقیت در دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ (قسمت هفدهم) خلاقیت در دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ (قسمت هفدهم)

تحریریه دکوبوم

منبع:homedit

برچسب ها

0 دیدگاه در “خلاقیت در دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ (قسمت هفدهم)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکوراسیون منزل افراد مشهور

آخرین ویدیوهای دکوراسیون

پربازدیدترین اخبار هفته

آخرین مطالب دکوراسیون

Google Analytics Alternative