دکوراسیون منزل ایرانی

فروشگاه مبلمان دکوبوم

فروشگاه روشنایی دکوبوم

دکوبوم در شبکه های اجتماعی


موضوعات دکوبوم

4 اشتباه بزرگ در دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک

tiny-living-and-dining

فقدان نور در فضاهای کوچک به صورت کاملا مشهودی فضا را تیره و کوچک نشان می دهد. در حقیقت اگر قسمتی از فضا به دلیل کمبود نور دیده نشود انگار اصلا وجود نداشته است. نور طبیعی بهترین نور برای فضاهای کوچک می باشد و با استفاده از نور پردازی های مصنوعی می توانید این فضاها را از یکنواختی خارج کنید.

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

مبلمان تمام چوب و رنگ های تیره و مرده خانه شما را بی روح نشان می دهند. استفاده از رنگ های شاد و روشن برای فضاهای کوچک مناسب تر می باشد. ترکیب عنصر چوب با دیگر مصالح می تواند هم تنوع لازم را در خانه ایجاد کند و هم گرما و سرزندگی را به خانه بیاورد.

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

نگه داشتن و به کار بردن وسایل غیر ضروری و بدون استفاده خانه شما را به هم ریخته جلوه می دهد. این شلوغی فضا دید بصری خانه شما را از بین می برد. استفاده از اکسسوری های محدودتر و متناسب با سبک خانه تان جلوه مناسب تری را در فضای شما ایجاد می کند.

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

استفاده کردن از شیشه و آینه به دلیل انعکاس نور و تصویر فضای کوچک را دلبازتر نمایش می دهد. توصیه می شود آینه را در قسمتی از فضای خانه خود بگذارید تا هم نور بیشتری برای بازتاب به آن برخورد کند و هم بهترین منظره در مقابل آن قرار داشته باشد. استفاده از آینه ها در ورودی خانه توصیه نمی شود.

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

تحریریه دکوبوم

منبع: decoboom

برچسب ها

0 دیدگاه در “۴ اشتباه بزرگ در دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکوراسیون منزل افراد مشهور

آخرین ویدیوهای دکوراسیون

آخرین مطالب دکوراسیون

Google Analytics Alternative