دکوراسیون منزل ایرانی

فروشگاه مبلمان دکوبوم

فروشگاه روشنایی دکوبوم

دکوبوم در شبکه های اجتماعی


موضوعات دکوبوم

طراحی داخلی جسورانه ی رستورانی با فریم های فلزی

1

طراحی و بازسازی این کافه کوچک و جذاب توسط دفتر معماری ALTS انجام شده است.این پروژه واقع در یک محله ژاپنی است. پروژه بخشی از طرح به روز شده با کاربری کافه رستورانی به منظور افزایش فضاهای باز بوده است.

تاکید طراحی براحساسی شبیه به بودن درفضای بیرون بوده و با استفاده از نصب فریم های آهنی به تقکیک فضاها پرداخته و همچنین از این فریم ها در تزئینات  به صورت فریم های آویزان از سقف به منظور فضایی برای قرارگیری گلدان ها و فریمی برای لامپ ها استفاده شده است.

انتخاب ساده سبک دکوراسیون ومتریال هایی مثل چوب و فلز در طراحی داخلی و وجود برجسته و پررنگ فریم های آهنی مشکی، در ترکیب با پرنده های مشکی روی زمین، زیبایی و فضایی خاص و منحصر به فرد برای این کافه ایجاد کرده است.

طراحی داخلی جسورانه ی رستورانی با فریم های فلزی طراحی و بازسازی این کافه کوچک و جذاب توسط دفتر معماری ALTS انجام شده است.این پروژه واقع در یک محله ژاپنی است. پروژه بخشی از طرح به روز شده با کاربری کافه رستورانی به منطورافزایش فضاهای باز بوده است.  تاکید طراحی براحساسی شبیه به بودن درفضای بیرون بوده و با استفاده از نصب فریم های آهنی به تقکیک فضاها پرداخته و همچنین از این فریم ها در تزئینات  به صورت فریم های آویزان از سقف به منظور فضایی برای قرارگیری گلدان ها و فریمی برای لامپ ها استفاده شده است.  انتخاب ساده سبک دکوراسیون ومتریال هایی مثل چوب و فلز در طراحی داخلی و وجود برجسته و پررنگ فریم های آهنی مشکی، در ترکیب با پرنده های مشکی روی زمین، زیبایی و فضایی خاص و منحصر به فرد برای این کافه ایجاد کرده است.         تحریریه دکوبوم  منبع: designboom طراحی داخلی جسورانه ی رستورانی با فریم های فلزی طراحی داخلی جسورانه ی رستورانی با فریم های فلزی 4 طراحی داخلی جسورانه ی رستورانی با فریم های فلزی

تحریریه دکوبوم

منبع: designboom

برچسب ها

0 دیدگاه در “طراحی داخلی جسورانه ی رستورانی با فریم های فلزی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکوراسیون منزل افراد مشهور

آخرین ویدیوهای دکوراسیون

پربازدیدترین اخبار هفته

آخرین مطالب دکوراسیون

Google Analytics Alternative