ایده طراحی قفسه های دیواری، چوبی و مدرن

این قفسه های دیواری چوبی و مدرن از تیغه های چوبی و  یک سیستم آهن ربایی تشکیل شده تا تیغه ها را در یک موقعیت عمودی دلخواه نگه دارد.

طراح و معمار این محصول به نام Artem Zakharchenko-Halytskyi  مکانی را  ایجاد کرده است که توسط یک سیستم مدولار فضایی را برای ذخیره سازی انواع اقلام در سطحی روی دیوارها ایجاد نماید.

قفسه های ساخته شده توسط BORISOV ، از پره های صلب چوبی تشکیل شده که با یک لمس قابل حرکت هستند و یک سیستم آهنربایی آن ها را در موقعیتی دلخواه نگه می دارد.

بسته به نوع استفاده از این محصول، تیغه ها را می توان در صورت لزوم پایین آورد یا به صورتی تاشو  تغییر داد.

می توان این محصول را در صورت تمایل برای قرارگیری اقلام مورد نظر باز و یا به صورتی کاملا بسته بر روی دیوار قرار داد  نوع طراحی خلاقانه در این محصول به نحوی است که از شکاف بین قفسه ها نیز می توان برای نگه داشتن لیوان ها و گیلاس های نوشیدنی استفاده کرد.

از این قفسه ها می توان در اکثر قسمت های منزل بسته به نوع و سبک فضا استفاده کرد استفاده از این قفسه در ورودی، نشیمن و یا اتاق خواب در منزل  هر کدام به نحوی متفاوت جلوه متفاوتی در فضا ایجاد می کند.

علاوه بر قفسه این محصول مدولار در فرمی مانند یک میز کار دیواری نیز طراحی شده که می تواند در مواقع لزوم برای مطالعه یا کار استفاده شود.

طراحی مدولار و تیغه های موجود در این محصول سبب شده تا کاربردهای متفاوتی را پاسخگو باشد و کاربر بتواند بسته به نیاز چیدمان مناسب را ایجاد کند. نحوه تعامل کاربر با این محصول  نوعی مشارکت را در ایجاد دکوراسیون با کاربر بیشتر کرده و می تواند با تغییر کوچکی تنوع و تغییری در دکوراسیون فضا ایجاد نماید ضمن اینکه موقعیت مناسبی را برای اقلام مختلف از جمله کتاب، اکسسوری ها، لباس و سایر اقلام مورد نیاز در ابعاد مختلف فراهم می نماید.

تحریریه دکوبوم

منبع: contemporist

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  5082 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم