بازسازی گاراژ به خانه ای فرانسوی و رنگارنگ

این اتاق نشیمن مدرن دارای دیواری شامل کمدهای کف تا سقف به صورت دیواری با رنگ سفید و سبکی مینیمال است که با حلقه های مدور کاربردهای مختلفی ایجاد کرده است بزرگترین حلقه به عنوان نشیمن ، با یک بالشتک که در نیمه پایینی دایره طراحی شده مکانی راحت و مدرن را برای نشیمن ایجاد کرده  و حلقه های کوچکتر برای تلویزیون و کامپیوتر و باندها در نظر گرفته شده است.

بازسازی گاراژ به خانه ای فرانسوی و رنگارنگ

طاق های دایره ای یک طراحی جالب را به این آپارتمان فرانسوی افزوده و فضای جدید و رنگارنگ تم متفاوتی را در فضا ایجاد کرده است.

بازسازی گاراژ به خانه ای فرانسوی و رنگارنگ

سالها پیش این آپارتمان در واقع یک گاراژ بود که بعد از اینکه به منظور ایجاد یک آپارتمان بازسازی شد بر خلاف انتظار به فضایی مدرن و روشن تبدیل گردید. به دلیل کمبود نور طبیعی در آپارتمان ، یک آینه کامل دیواری در اتاق نشیمن گنجانده شده است تا نوری را که از درهای باز شده به سمت پاسیو و باغ باز می شود ، منعکس کند.

بازسازی گاراژ به خانه ای فرانسوی و رنگارنگ

در سراسر آپارتمان ، رنگ های جسورانه ای برای جبران کمبود نور در آپارتمان ، مانند زرد روشن که در فضای غذاخوری و آشپزخانه استفاده شده و سایر رنگ های مورد استفاده در آپارتمان مانند حمام تم قرمز بسیار شاد در کف و مبلمان با کاشی های صورتی ملایم همینطور کف به رنگ سبز نعنایی در دکوراسیون اتاق خواب است. که جلوه ویژه ای به دکوراسیون بخشیده ضمن اینکه تنوع رنگ ها علاوه بر پویایی سبب ایجاد تنوع و تفکیک بصری حوزه ها گردیده است.

کابینت زرد در دکوراسیون آشپزخانه

برای ایجاد هماهنگی از لکه هایی قرمز در کل منزل نیز استفاده شده و ترکیب رنگ های دکوراسیون طیف رنگی مشترکی را از تناژهای مختلف قرمز، زرد وسبز نعنایی در خود جای داده است.

سرویس بهداشتی و حمام با رنگ قرمز

 

تحریریه دکوبوم- غزاله عزالدین

منبع: contemporist

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  3564 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم