خلاقیت در دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ (قسمت هفدهم)

بزرگترین چالش در هنگام طراحی یک خانه کوچک، توجه به تمامی نیازها وسازماندهی فضا بدون استفاده از تمام فضای در دسترس برای جلوگیری ازتنگ و کوچک ترنشان دادن آن است. استراتژی طراحان داخلی در هنگام برخورد با چنین چالشی استفاده از هر فضایی و سعی درارتباط موثر فضاها با هم است.

این آپارتمان در بلغارستان واقع شده و یک مزیت بزرگ آن سقف بلندی است که کار را برای طراحان آسان ساخته است زیرا آنها را قادر به استفاده ازارتفاع آپارتمان وایجاد طبقه ای برای فضای خواب در یک سطح متفاوت کرده است.

ساکنین این آپارتمان خانم و آقایی جوان هستند که خواستار خانه ای شامل آشپزخانه، ناهار خوری دنج، یک نشیمن، یک اتاق خواب، یک فضای کاری و یک کمد بزرگ بودند. مدیریت این فضاها در این آپارتمان کوچک آسان نبود اما طراحان از ارتفاع به نفع خود استفاده و چنین فضایی خلق کرده اند.

دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ خلاقیت در دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ (قسمت هفدهم) خلاقیت در دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ (قسمت هفدهم) خلاقیت در دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ (قسمت هفدهم) خلاقیت در دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ (قسمت هفدهم) خلاقیت در دکوراسیون داخلی آپارتمان با محدودیت متراژ (قسمت هفدهم)

تحریریه دکوبوم

منبع:homedit

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  2276 بازدید

  داغ ترین مطالب هفته

   آخرین اخبار دکوراسیون

    ویدیو های دکوراسیون داخلی

     دکوراسیون آشپزخانه

      چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

       خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

        کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم