دکوراسیون، اکسسوری و مبلمان ۵۰ اتاق غذاخوری، با رنگ سبز

رنگ سبز برای سیستم عصبی  مفید و در زمینه درمان های کلی،ایجاد تعادل و تجدید ساخت سلول ها موثر است.این رنگ با قلب در ارتباط است و برعملکرد قلب و ریه تاثیری مستقیم بر جای می گذارد.باعث از بین رفتن لخته های خونی و بهبود بی تحرکی و سختی سلول های خونی می شود و به ساخت ماهیچه ها، پوست وبافت های مختلف کمک می کند.

رنگ سبز سبب از بین رفتن فشارهای روحی شده و می تواند فشار خون را کاهش دهد. از آن جا که این رنگ قادر است داخل درونی ترین ساختمان سلول نفوذ کند، می توان از آن برای درمان تومور ها و کیست ها و سرطان ها استفاده کرد این رنگ برای بیماریهای دستگاه تنفسی و برای تسکین و درمان انواع شوک ها بسیار موثر است و در افراد مبتلا به ترس از فضاهای تنگ و محصور نیز کمک می کند.

به کارگیری این رنگ با طیف وسیع خود در فضاهای داخلی با کاربری های مختلف و دکوراسیون منزل از اتاق خواب، نشیمن، پذیرایی و سرویس ها بسته به سلیقه کاربرد داشته و به دلیل خواص درمانی وآرامش بخش آن برای فضاهای درمانی مانند کلینیک ها و بیمارستان ها مناسب بوده و به همین دلیل است که در اتاق های جراحی از این رنگ استفاده می شود.

همینطورایجاد فضای سبز در معماری علاوه بر طراوت و شادابی و تاثیرات گیاهان، با رنگ سبز با خصوصیات تعدیل کننده و تسکین بخش خود به ویژگی های مثبت آن می افزاید.

اتاق های غذاخوری سبز احیا کننده، نیرو بخش ، تازه و متعالی هستند  ونورهای خوبی نیز ایجاد می کنند هرچه شخصیت و انرژی شما بیشتر باشد ، سبز انتخابی سازگارتر برای شما است.  افزدون رنگ سبز از طریق دیوارها و اکسسوری های هماهنگ نیز یک روش ایده آل برای تغییر دکوراسیون آسان و ارزان تر محسوب می شود در واقع گزینه های زیادی  برای افزودن رنگ سبز به سبک های مختلف دکوراسیون وجود دارد در ادامه با ۵۰ نمونه دکو راسیون  غذاخوری با  اکسسوری ،مبلمان و دکوراسیون هایی به رنگ سبز با دکوبوم همراه باشید….

تحریریه دکوبوم

منبع: home-designing

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  4037 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم