دکوراسیون آپارتمانی شاد با رنگ و بافت های پر انرژی

 دکوراسیون داخلی این آپارتمان شهری شاد و جذاب با الهام از هنر و ترکیب جسورانه رنگ، بافت و الگوهای مختلف شکل گرفته، ایجاد قوس های هنری و زنانه از دیگر ویژگی های این پروژه است که در مسکو واقع شده  این آپارتمان از طریق پنجره هایی با سبک معاصر، منظره های شهری را نشان می دهد که با ترکیب داخلی ترکیبی بی نظیر و پویا ایجاد کرده است.

مانند همه خانه های شهری ،این آپارتمان خیلی بزرگ نیست ، اما تنوع بافت ها ، رنگ های شاد و شکل ظاهری جذاب، قطعات مبلمان معاصر به آن احساسی پویا و سرگرم کننده بخشیده و فضای داخلی آپارتمان متشکل از یک منطقه اجتماعی با طرح آزاد است که شامل فضای آشپزخانه ، اتاق ناهار خوری و اتاق نشیمن و یک اتاق خواب کوچک مستر، اتاق کودک و حمام با کاشی کاری زیبا است.

نشیمن این آپارتمان از رنگ ، الگوهای جذاب و متریال های پویا برخوردار است. پنجره پانوراما چشم انداز خوبی را برای حوزه های مختلف  ایجاد کرده است. سایه های خنثی رنگ های خاکستری و سبز فضا را احاطه کرده و بخش عمده ای از دکوراسیون را تشکیل می دهد همینطور رنگ های پر جنب و جوش آبی ، قرمز و سبز در کل آپارتمان به کار رفته است.

پیکربندی آشپزخانه با طراحی سفارشی ساده و با رنگ های روشن و مینیمال طراحی شده و به عنوان یک نقطه کانونی غیرمعمول – گیاه آلوئه ورای سبز – در جزیره آشپزخانه کاشته شده است که طراحی از این طریق گیاه را به فضا به عنوان جزئی ساختاری افزوده است.

شکل  معاصر  قطعات مبلمان و طراحی لامپ های مرسوم و ترند روز، پویایی بیشتری را به دکوراسیون بخشیده است .در دکوراسیون اتاق کودک الگوی کلی مانند رنگ ها و پویایی مانند سایر قسمت های آپارتمان ادامه یافته و همچنین برای کاربردی تر نمودن فضا برای فزرند خانواده تخت خوابی با فریم های فلزی شامل نردبان ، اشکال و پیکربندی های پویا از رنگ ها و قسمت های مختلف به عنوان یک محیط کامل و معاصر برای بازی، خواب و مطالعه یک پسر نوجوان فعال را مهیا ساخته است.

 در دکوراسیون داخلی حمام نیز از الگوهای زیبا و چشم نواز در کاشی ها و دکوراسیون استفاده شده که از نظر بصری فضایی جالب و متنوع ایجاد کرده است.

تحریریه دکوبوم

منبع: interiorzine

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  3509 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم