دکوراسیون داخلی خانه سفید در تهران

طراحی و دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی به ویژه در شهرهای بزرگتر مانند تهران  تغییرات زیادی پیدا کرده و با گذر زمان با تغییر نسل ها و با توجه به سلیقه های متنوع  هر روز بیشتر و بیشتر معماری داخلی به سمت سفارشی سازی و توجه بیشتر به مخاطبین خاص یک فضا تغییر جهت داده است در این خانه ایرانی که در فضایی به متراژ ۳۰۰ متر در تهران و توسط گروه معماری مدام طراحی شده است  طراحی به دنبال تغییر ماهیت و هویت یک خانه است. طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی این خانه ی سفید تلاش برای بهره‌مندی  و استفاده نسلهای آینده است که از زندگی خود در آن لذت ببرند. و در واقع مخاطبینی از نسل جدید را هدف قرار داده است.

 روند طراحی کاخ سفید تلاشی برای ایجاد گفتگو با نسلی است که هر چیزی را که متعلق به گذشته است رد می کند. مانند کاربری ها و عملکرد ، سازماندهی های فضایی ، دسترسی ها و منابع روشنایی و نوع چیدمان!

برای ایجاد تغییرات و بازسازی منزل، عناصر لازم در فرآیند نوسازی بدون تغییر نگه داشته شد وتنها هر چه  بایستی تغییر می کرد تغییر یافته است پیش از بازسازی این خانه برای یک خانواده چهار نفره طراحی شده بود اما پس از بازسازی برای یک فرد بازسازی و تغییراتی یافت.

با وجود اینکه طرح اولیه خانه خانواده چهار نفری دارای پیچیدگی و عملکردهای مختلف بود اما پس از بازسازی به طرحی بسیار ساده  با هدف برقراری ارتباطات مداوم انسانی ،  ایجادیک فضای انتزاعی  و کافی مطابق با نیازهای اصلی کاربر  و تنها با لکه های رنگی کوچکی در پس زمینه خود شکل گرفت با تصاویرپلان های این خانه با دکوبوم همراه باشید…

 

تحریریه دکوبوم- غزاله عزالدین

منبع:آرک دیلی

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  3830 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم