دکوراسیون هوشمندانه و جمع و جور در خانه ۳۳ متر مربعی

دکوراسیون این خانه دارای فضایی فوق العاده، جمع و جور، اما کاربردی، راحت و خلاق می باشد که نشان دهنده ایده ای با طرح جامع است که فضای کوچک نه تنها محدودیت ها را از بین نبرده بلکه پاسخگویی  به نیازهای زندگی مدرن را  نیز شامل می شود این خانه با چشم اندازی آرامش بخش از دکوراسیونی ملایم و لطیف با رنگ های سبز، خاکستری و سفید، با تم روشن و متریال های چوبی استفاده کرده است.

دکوراسیون خانه 33 متر مربعی و جمع و جور

ساماندهی فضا در این خانه نشان می دهد در کنار محدودیت می توان فضایی خلاق خلق نمود در این خانه ۳۳ متر مربعی، یک مبل راحتی خاکستری با پالت رنگی سیاه و سفید در نشیمن ترکیب گشته، یک لامپ دیواری و تابلوهای با طرح گیاهان در کنار گیاهان طبیعی به نشیمن روح و پویایی بخشیده و به دلیل کوچکی حوزه نشیمن و تلفیق آن با تی وی روم، میز نشیمن به جای نزدیکی به دیوار کمی جلوتر  مانند پارتیشنی قرار گرفته تا مانع دید برای رفت و آمدها در حین تماشای تلویزیون نباشد ضمن اینکه یک راهروی گسترده تر در آشپزخانه و فضای ناهار خوری ایجاد نماید.

یک میز قهوه خوری کوچک مشکی متناسب با ابعاد نشیمن و برای قرارگیری وسایل کاربردی و مورد نیاز مانند کتاب ها و نوشیدنی ها در نظرگرفته شده است. درب با فرم لوور نیز سایه سبز رنگی در هماهنگی با گیاهان طبیعی و تصاویر تابلوها ایجاد کرده ضمن اینکه حوزه خصوصی اتاق خواب را در خود جای داده است و در صورت بسته شدن درب از دید مخفی میگردد و شرایط مناسب تری را برای خواب و استراحت ایجاد می کند و در صورت باز بودن، فضا گسترده تر و برای تعاملات بیشتر مهیا می شود.

در اتاق خواب امکان ذخیره سازی،  فضای کافی برای تخت خواب و حوزه ای برای مطالعه و کار در نظر گرفته شده است و در کلیت این فضای کوچک تم چوب و دکوراسیون با رنگ های سفید و خاکستری طرح و سبک مناسبی برای طراحی داخلی این خانه کوچک ایجاد نموده است میز ناهارخوری در برابر دیوار کنار پنجره قرار گرفته است تا علاوه بر استفاده بهینه از ابعاد فضا در نزدیکی آشپزخانه عملکرد و دسترسی را افزایش دهد.

دکوراسیون خانه 33 متر مربعی و جمع و جور

دکوراسیون خانه 33 متر مربعی و جمع و جور

یک لامپ دیواری سیاه و سفید بر روی میز ناهار خوری سفید رنگ و چهارنفره قرار گرفته که روشنایی را در هنگام شب مهیا می سازد.

دکوراسیون خانه 33 متر مربعی و جمع و جور

فضای راهرو به خوبی برای ذخیره سازی استفاده شده است و شامل یک ردیف کمد، دیوار قلاب دار برای قرارگیری دوچرخه، رخت آویز و یک آینه دیواری بزرگ برای تعریف حوزه ورودی می باشد.

تو رفتگی کنار پنجره نشیمن با مبلمان و قسمتی برای مطالعه پوشش یافته تا فضای کنج را نیز قابل استفاده و به کنجی امن مبدل ساخته است.

دکوراسیون خانه 33 متر مربعی و جمع و جور

طراحی هوشمندانه و حرفه ای دکوراسیون و چیدمان و انتخاب مناسب مبلمان  در این خانه سبب شده تا هیچ حوزه ای حذف نگردد و از همه فضا استفاده بهینه و حوزه ای کاربری اما کوچک بسازد. در ادامه با تصاویر بیشتر با دکوراسیون سایر قسمت های این آپارتمان ۳۳ متری با دکوبوم همراه باشید…..

دکوراسیون سرویس بهداشتی خانه 33 متر مربعی

دکوراسیون حمام در خانه 33 متر مربعی

تحریریه دکوبوم

منبع: home-designing

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  4365 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم