دکوراسیون ۵۰ اتاق خواب به رنگ مشکی

رنگ مشکی در دکوراسیون رنگی جسورانه، متفاوت و خارج از عرف محسوب می شود که به دلیل تیرگی در دکوراسیون فضاها به ویژه اتاق های خواب و حوزه های کوچکتر منزل ممکن است  مورد پسند همه افراد نباشد اما شاید بتوانیم با طرح چند نکته عقاید این افراد را نسبت به اتاق خواب مشکی تغییر دهیم.اتاق خواب با دکوراسیونی به رنگ مشکی نباید تاریک و گرفته به نظر بیاید یا فرد در آن احساس بسته بودن و خفگی کند.برای جلوگیری از این اتفاق باید از یک پس زمینه پرجنب وجوش با لوازم جانبی رنگارنگ استفاده نمود .مبلمان مشکی با تصاویر خاص روی دیوار، میتواند اتاق خوابی با فضایی آرام در عین حال مدرن فراهم کند.

استفاده از تناژ رنگی خاکستری و سفید جایگزین استفاده از تک رنگ مشکی و همینطور استفاده از چوب با تناژ رنگی گرم،میتواند صمیمیت و راحتی را به فضا اضافه نماید و همینطور ترکیب این رنگ با فلزات براق نیز می تواند ایده خوبی محسوب شود.

سیاه، رنگ آسمان شب، درخت آبنوس، خاویار، و زغال است. این رنگ یکی از اولین رنگ‌هایی است که در هنر انسان مورد استفاده قرار گرفته است. سیاه کلاسیک، عمیق، ساده، و زیباست. این رنگ هم‌چنین تداعی‌کننده مرگ، ترس، عزاداری و شیطان است اما جدا از نمادهاو خصوصیات منفی، این رنگ اگر به درستی و هوشمندانه در فضا به کار رود مانند دیگر رنگ ها می تواند زیبایی منحصر به فردی بدون ایجاد احساسات منفی در فضا ایجاد نماید. در واقع نکته اصلی در استفاده از تناژهای مختلف مشکی در دکوراسیون دانستن این موضوع است که از کدام تناژ به چه مقدار و در کجا استفاده شود.

لازم به ذکر است در استفاده از رنگ مشکی در دکوراسیون زیاده روی نکنید و به نورپردازی و میزان نور موجود در فضا نیز توجه کنید در ادامه با دکوبوم با مشاهده اتاق خواب هایی الهام بخش به رنگ مشکی در دکوراسیون همراه باشید….

 

تحریریه  دکوبوم

منبع:home-designing.com

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  37599 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم