رنگ زرد در دکوراسیون داخلی آپارتمان ۳۰ متری!

طراحی داخلی این آپارتمان بسیار کوچک تنها در فضای ۳۰ متر مربعی برای یک مرد مجرد طراحی شده است. تناژ  رنگ زرد روشن باعث ایجاد جریان پر انرژی در زمینه سیاه و سفید شده و  اتاق نشیمن با تم زرد با چوب طبیعی ترکیبی چشم نواز ایجاد کرده است ضمن اینکه  یک جزیره کوچک سه نفره یک حوزه غذاخوری کافی را برای صرف غذا فراهم نموده است.

فضای حوزه  نشیمن بیشتر برای بازی و سرگرمی کامپیوتری در نظر گرفته شده که در این قسمت دارای مبلمان زرد راحتی و صفحه نمایش تلویزیون، تجهیزات مناسب و همچنین فضای اضافی برای لوازم جانبی بازی است.

تخته سیاه در دکوراسیون ، مکانی برای الهام بخش برای یادداشت اضافه کرده که نوعی شوخ طبعی و هویت ویژه را به فضا افزوده است.

روشنایی آویز چوبی به ورودی خانه شخصیت داده و تناژ سبز تیره  درتکمیل رنگ چوب طبیعی به کار رفته است.

در دکوراسیون آشپزخانه کاشی های زرد رنگ مورب ظرافت آشپزخانه را سبب شده اند  و استفاده از رنگ زرد در فضاها و با مقیاس های مختلف حس جریان و فضای متصل را در دکوراسیون ایجاد کرده است.

پرده های سبز رنگ به کار رفته در اتاق نشیمن به تبعیت از دیوار سبز ورودی انتخاب شده و در اتاق خواب نیز تکرار شده است.

در دکوراسیون اتاق خواب یک آویز چوبی زیبا از کنار تختخواب آویزان است و با یک دیوار چوبی با لهجه سبز  اتاق هماهنگی منحصر به فردی را ایجاد کرده است. در ادامه با پلان، دکوراسیون حمام و تصاویر بیشتر با دکوبوم همراه باشید….

           

تحریریه دکوبوم

منبع: home-designing

امتیاز دهید post

۲ نظرات

 • ایران حدادی تیر ۳۱, ۱۳۹۹ در ۰۹:۰۱

  سلام – روز بخیر – من خوشم اومد در آشپزخونه و نشمین وقتی نگاه میکردم یه حس خوب شادی بمن میداد در حمام هم همینطور و در اتاق خواب احساس آرامش میکردم . خیلی هم عالی . من پسندیدم . موفق باشید .

  پاسخ

نظر خود را به اشتراک بگذارید

3100 بازدید

آخرین اخبار دکوراسیون

  ویدیو های دکوراسیون داخلی

   دکوراسیون آشپزخانه

    چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

     خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

      کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم