رنگ یاسی در دکوراسیون اتاق خواب

رنگ یاسی به عنوان رنگی خنثی از ترکیب دو رنگ البته نسبت بیشتری رنگ سفید وکمتر بنفش تیره حاصل شده که این رنگ به دلیل روشنی و زیبایی، ملایمت و آرامش را سبب می شود و به دلایل خصوصیات روانشناختی رنگ بنفش که شامل: وقار، اصالت، عزت نفس، ظاهری سلطنتی و در عین حال آرامش بخش و همینطورتسکین دهنده را به مخاطبین هدیه می کند.

انتخاب رنگ یاسی برای اتاق خواب امروزه بسیار رایج بوده و می تواند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب و در دکوراسیون منزل محسوب شود زیرا آرامش را به فضای خصوصی و فضای استراحت افراد آورده و علاوه بر تاثیر مثبت بر خواب ،به دلیل خنثی بودن قابل هماهنگی با مبلمان و رنگ دکوراسیون اتاق  می باشد. رنگ یاسی در کنار طیف بنفش هماهنگی بسیار لطیف و زیبا و در کنار رنگ های ملایم دیگر ترکیبی زیبا ایجاد می کند و در ترکیب با رنگ های مکمل و دیگر رنگ ها می تواند انعطاف پذیر باشد.

تحریریه دکوبوم

امتیاز دهید post

۳ نظرات

 • خانم ایرانی بهمن ۱۲, ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۳

  با سلام
  زیبا بود من واقعا عاشق رنگ یاسی هستم

  پاسخ
 • Mohammad اسفند ۱۶, ۱۳۹۵ در ۲۲:۰۵

  هیچ عقل سلیم و بانوی خوش سلیقه ای به زیبنده بودن رنگ یاسی تردید ندارد، اما هرگز نباید از یک رکن دکوراسیون غافل شد و آن تناسبات است. روشن تر بگویم: لازمست که ۷۰% دیوارها با رنگ خنثی و ۲۵% با رنگ مورد نظر، از جمله یاسی، و بقیه که ۵% است با رنگ چاشنی نقاشی شود. با این پرگوئی سر شما را درد آوردم.

  پاسخ
  • ناشناس اسفند ۱۰, ۱۳۹۶ در ۱۳:۳۸

   من به نظرم رنگ یاسی خیلی خیلی خوبه است ومن ومادرم عاشق رنگ یاسی هستیم مادرم خودش رامیکوشه برای رنگ یاسی

   پاسخ

نظر خود را به اشتراک بگذارید

59586 بازدید

آخرین اخبار دکوراسیون

  ویدیو های دکوراسیون داخلی

   دکوراسیون آشپزخانه

    چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

     خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

      کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم