طراحی داخلی دفتر کاری منحصر به فرد در آنکارا

این پروژه اداری برای شرکت مهندسی و ساخت و ساز در فضایی با متراژ  ۱۰۰۰ متر مربعی در آنکارا ترکیه و تحت نظارت تیم طراحی Escapefromsofa تکمیل شده است.  طراحان با ارائه خدمات و ایده های مفهومی در معماری و طراحی داخلی سعی در طراحی مدولار و انعطاف پذیر برای این فضای اداری نمودند.

تیم طراحان در منطقه پذیرش ، لابی گسترده ای طراحی کرده  و توسط بال های چپ و راست فضاهای کاری باز و دسترسی خوبی برای آن ایجاد کرده اند.

در فضای داخلی از شیشه های عریض برای اتاق های کار خصوصی استفاده شده که به ایجاد کنتراست با پوشش های چوبی سخت و جزئیات به کار رفته در فضا کمک زیادی کرده است. فضای داخلی با سبک و زیبایی شناسی معاصر طراحی شده است و بافت و الگوهای مختلف در حوزه های کاری به کار رفته، همچنین  معماران انواع مختلفی از چوبهای خام را به پوششهای سنگ مرمر که با تکنیکهای مختلف صنایع دستی مورد استفاده قرار گرفته بود، درگیر کرده و دکوراسیونی منحصر به فرد خلق نموده اند.

درک الگوهای حرکتی کارکنان، ابعاد فیزیکی و فراتر از همه کاربری فضاها برای تعیین حوزه ها و محیط ها برای تعامل بین افراد در روانشناسی معماری فضای اداری بااهمیت است همچنین رنگ ، نورها و متریال ها همینطور تهویه مناسب  برای عملکرد مناسب حائز اهمیت می باشد.

پلان باز ، کنتراست فضایی، رنگ خاکستری و متریال های خاصی چون چوب طبیعی و سنگ مرمر جلوه بی نظیری در این فضای اداری ایجاد کرده است در ادامه با دکوبوم با تصاویر بیشتر همراه باشید….

تحریریه دکوبوم

منبع:/officesnapshots

 

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  3539 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم