طراحی داخلی دفتر کار محصولات و خدمات نرم‌افزاری

شرکت نرم‌افزاری Siyu محصولات و خدمات نرم‌افزاری را برای صدها کمپانی داروسازی بزرگ و متوسط در سراسر کشور ارائه می‌کند. شرکت Fanzhu، یک دفتر کار آزاد و رمانتیک به همراه یک فضای زندگی طراحی کرد.

طراح داخلی: Fanzhu Design
موقعیت: Chengdu، چین
دسته‌بندی: طراحی داخلی
مساحت: ۳۰۰ مترمربع
سال ساخت: ۲۰۱۸


میله‌ی وینیل
به تعداد هفده رکورد وینیلی درون یک میله انباشته شده‌اند که کل فضا را در قلب اداره فعال می‌کنند. این میله‌ها دارای صدانگار هستند که به آرامی و زیبایی اجرا می‌شوند و به مهندسین نرم‌افزار، مدیران و بازدیدکنندگان اجازه می‌دهند تا با یکدیگر ارتباط برقرار کرده، استراحت کرده و تفکر کنند.


کناره‌های باز
کناره‌ها در تاریخچه‌ی معماری یک موضوع مهم قلمداد می‌شوند. درونگرایی به طراحی داخلی نیز برای شرکت Fanzhu بسیار با ارزش است. بازشوی شیشه‌ای از کف تا سقف موجب باز شدن فضای اصلی در گوشه می‌شود و اجازه می‌دهد تا فضای میله‌ی وینیل به بخش اداری، اتاق کنفرانس و فضای آزمایش وارد شود. به طور هم‌زمان، سیرکولاسیون فضایی که با یک سطح منحنی تعریف شده، به کیفیت جریانی ویژه‌ای از سوی فضای آرام دست یافته است.


مبلمان شناور
در طراحی داخلی فضا گرفته تا مبلمان، Fanzhu یک تجربه‌ی کامل را ارائه می‌کند. سبک شناور و آینده‌نگر جزء عناوین طراحی Fanzhu هستند. این بار Siyu شانس یک ارتقاء را دارد. مؤلفه‌های فولادی معلق با نورپردازی و پریزها ادغام شده‌اند. خط لوله‌های تأسیساتی به گونه‌ای عبور داده شده‌اند که کف را اشغال نمی‌کنند و در عین حال به دقت تنظیم شده‌اند و تجربه‌ی بصری کاربر با طراوت خاصی رها می‌شود که فضایی ساده و خالص به وجود می‌آورد.


رنگ پرداخت‌کاری
رنگ کلی فضا، آرام و ساکت بوده و تکمیل کننده‌ی فولاد و شیشه و یا بافتهای تیز و نرم است. رنگ قرمز با استفاده از نورپردازی، شبیه یک کوکتل قرمز است که به فضایی شبیه موسیقی جاز اضافه شده است تا احساس و سطح فضای کلی را غنی‌تر کند و فضای مابین اداره و فضای نشیمن را به حالت محو و انسانی در آورد.

تحریریه دکوبوم

منبع: archdaily

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  3769 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم