طراحی داخلی فروشگاه روسری برند Hermès

این فروشگاه در طراحی داخلی خود شورشی از رنگ های مختلف به کار برده است که این فضا برای فروش روسری های ابریشمی در نظر گرفته شده است که در طراحی داخلی فروشگاه به شکل مفهومی از ساختارهای مختلف و سبک های معماری کلاسیک مانند ستون ها، قوس ها و دیواره های چوبی استفاده کرده است.

فروشگاه Hermès یک برند لوکس است که همیشه دارای سبک منحصر به فردی برای فروشگاه های مستقل خود می باشد اما این شعبه در سیاتل برای پوشش دهی نیاز های مشتریان جوانتر اقلام مقرون به صرفه تر از نظر قیمت را از جمله جواهرات، ساعت و اکسسوری ها در کنار روسری های ابریشمی معروف خود این برند در فروشگاه گنجانده است.

حرکت کاربران در فروشگاه

ریل های منحنی متحرک که اغلب برای فرش و آثار هنری استفاده می شوند، برای نمایش روسری ها در فروشگاه به کار رفته و پانل های نمایش متحرک به خریداران اجازه می دهد تا به راحتی طرح ها و رنگ های روسری ها را مشاهده و توسط کاربران انتخاب شوند.

رنگ ها در طراحی دکوراسیون فروشگاه روسری

زمینه سفید رنگ و یکنواخت کف، سقف و دیوار تمی مینیمال به فروشگاه روسری این برند بخشیده و فضایی سازماندهی شده با ترکیب رنگی ملایم و منحصر به فرد برای جلوگیری از یکنواختی در فضا ایجاد کرده است.

تعامل فضا با کاربران روسری فروشی

طراحی داخلی مغازه  روشن و باز است و مشتریان را تشویق می کند تا کالاها را لمس کنند، که این ویژگی تجربه ای کاملا متمایز از تجربه خرید سنتی است و به ارتقاء تعاملات کمک خواهد کرد.

تحریریه دکوبوم

منبع: azuremagazine

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  7480 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم