دکوراسیون داخلی  قهوه بار طبیعی و سازگار با محیط زیست

نوع طراحی داخلی و دکوراسیون در این کافه تصمیم آگاهانه تیم استودیوی طراحی YUDIN برای برجسته کردن حرفه ای بودن باریستاهای و نمایش بیشتر کارشان بوده است. تیم معماران و طراحان در یک فضای ۷۰ متر مربعی تمرکز را به جای بار بر فعالیت باریستا مدنظر قرار دادند معمولا در کافه ها ، باریستا پشت دستگاه های قهوه ساز پنهان می شود ، اما در این کافه علاوه بر طراحی هدفمند با استفاده از دستگاه های مناسب  و حرفه ای ، مهمانان می توانند با باریستاها تعامل بصری وگلامی برقرار کنند  و نحوه آماده سازی قهوه های سفارشی خود را به راحتی ببینند.

برای جلب توجه مهمانان به بار قهوه، با طراحی U شکل به همراه یک ویترین شیشه ای که ۱۳۰۰ قرص قهوه را در خود جای داده، طراحی شده است.

YUDIN Design Studio به منظور ایجاد هویت تجاری برای فروشگاه با استفاده از کلمه “PRO”  بر برند تجاری کافه ،هدفی را برای تمرکز  بر متخصصان واقعی  و علاقه مندان به قهوه و دسترسی به تمامی موارد حرفه ای مربوط به قهوه تعیین نموده است. لوگو کلمه  “PRO” با حرف “O” به صورت گرافیکی شبیه اهرم دستگاه اسپرسو طراحی شده است.

چاپ الگوهای پویا روی دیوارها نمادی از سرعت کار و در عین حال کارآمدی  تیم PRO است و استفاده از یک پالت رنگی آرام و در عین حال پیچیده همراه با پنجره های پانوراما ، حس اعتماد به نفس ، آرامش و ثبات را ایجاد می کند. اشکال براق و ساده را می توان در هر گوشه از فضا ، درکنار جزئیات منحصر به فرد مانند خم های فرورفته درون میزها  مشاهده نمود متریال های فضای داخلی با استفاده از چوب بلوط طبیعی ، شیشه ، فلز و بتن بر رویکرد طبیعی و سازگار با محیط زیست تأکید دارند.

تحریریه دکوبوم

منبع: archilovers

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  2552 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم