فنگ شویی باگوا  شمالی – شغل و کار حرفه ای

عنصر فنگ شویی ناحیه شمالی آب است، بنابراین برای درمان و تقویت این ناحیه شما باید یکی از عناصر آب یا عنصر فنگ شویی است که آن را تغذیه می کند به کار ببرید.  بعد از همراستا کردن پلان منزل با پلان باگوا منطقه شغلی را شناسایی کنید که بر کدام قسمت خانه شما منطبق شده و راهکارهایی جهت بهبود فضا به کار ببرید.

منطقه مرتبط با منطقه شمالی Bagua در منزل  شغل و مسیر حرفه ای زندگی شما است، بنابراین توصیه می شود که حداقل یکی از درمان های فنگ شویی را برای دریافت انرژی مورد نظر در حرفه و شغل خود  در این حوزه به کار ببرید.

برای فنگ شویی خوب در منطقه شمالی که مرتبط با شغل و موفقیت های شغلی است با راهکارهایی برای تقویت انرژی با دکوبوم همراه باشید :

۱-یک آینه بزرگ، که فرم های دایره ای یا بیضی شکل دارای قاب و فریم فلزی انتخابی ایده آل برای این ناحیه است.

۲-استفاده از تصاویر سیاه و سفید از تصویر افرادی که الگوی شغلی قابل تحسین برای خودتان در زمینه حرفه ای که مشغول به کار هستید یا در زمینه ای که می خواهید به عنوان یک حرفه ای در آینده فعالیت کنید محسوب می شوند فقط اطمینان حاصل کنید که عکس ها خیلی کوچک نباشند و حضوری قوی را جلوه گر نمایند.

۳-از قابلیت آب طبیعی استفاده کنید، در صورت امکان از آب در قسمت هایی مانند گلدان آب نما یا غیره استفاده کنید.

۴-نور در این حوزه دارای اهمیت زیادی است مطمئن شوید که اندازه . طراحی روشنایی شما با طراحی اتاق مناسب است و هماهنگ با محیط اطراف شما خواهد بود.

۵-نقاشی دیواری بزرگ که تصویر آب و یا رنگ های عمیق آبی آسمان را به نمایش می گذارد بسیار عالی است! بنابراین هر اثر هنری مرتبط با عنصر آب فنگ شویی در رنگ و اشکال مختلف گزینه خوبی است.

۶-انتخاب رنگ مبلمان و اقلام دکوری این ناحیه بهتر است از طیف آبی و یا با رنگ سیاه ظریف در قسمت هایی باشد.

۷-اطمینان حاصل کنید که درب ورودی شما مسدود نشده همچنین اگر این منطقه در اتاق خواب قرار گرفته زیر تخت ها خالی بماند.

مهمتر از همه، شکی نیست که شما شغلی را که شایسته آن هستید، دریافت خواهید کرد اما پیش زمینه لازم مراقبت از انرژی خود را با ورزش، غذا خوردن و صرف وقت در یک محیط خوب فنگ شویی است. یک نگرش مثبت و خوش بینانه را حفظ کنید و شغلی را که شایسته آن هستید، دریافت خواهید کرد.

تحریریه دکوبوم

منبع: thespruce

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

۴ نظرات

نظر خود را به اشتراک بگذارید

17137 بازدید

آخرین اخبار دکوراسیون

  ویدیو های دکوراسیون داخلی

   دکوراسیون آشپزخانه

    چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

     خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

      کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم