فنگ شویی باگوا شمال شرقی – معنویت

این حوزه جهت فعال سازی منطقه رشد شخصی و معنویت با انرژی های معنوی و روحانی در ارتباط است در ناحیه شمال شرقی باگوا انرژی معنویت، رشد روحانی و خودانگیزشی تقویت می گردد پس بعد از تطبیق پلان باگوا با پلان منزل در منطقه معنویت سعی نمایید تا حداقل یکی از درمان های فنگ شویی را برای این منطقه و گردش  انرژی مناسب برای رشد شخصی و همچنین احترام  به روح و حضور معنوی خود به کار ببرید.

عنصر فنگ شویی این منطقه bagua عنصر زمین است.برای ایجاد انرژی خوب فنگ شویی در هر فضا، باید ماهرانه از عناصر فنگ شویی استفاده کرد و الزامات هر منطقه را که برای هر یک از آنها متفاوت است ماهرانه به کار گرفت.

در مورد منطقه  Northwest bagua یا منطقه چپ پایین دو عنصر وجود دارد که هماهنگی و نیروی پر انرژی  تولید می کنند. این عناصر عبارتند از زمین و آتش.

عنصر زمین مورد نیاز است، زیرا این عنصر مادری منطقه شمال غربی باگوا است و عنصر آتش زیرا ۵ عنصر فنگ شویی را پشتیبانی می کند. این به این معنی است که راهکارهای تقویت فنگ شویی در این منطقه باید یکی از این عناصر (یا هر دو) این عناصر فنگ شویی را در برداشته  در ادامه با مشاهده درمان هایی برای فنگشویی و تقویت معنویت  با دکوبوم همراه باشید….

۱-آثار هنری یک عنصر انرژی قوی برای این حوزه است که می توانید تصاویری از مناظر مختلف، و همچنین کوه ها که به دلیل عنصر زمین فنگ شویی عالی برای این منطقه bagua در نظر گرفته شده استفاده کنید.

۲-از اقلام دکوری و یا مجسمه های هنری که برایتان مفاهیم معنوی را یادآور می شود و با عمق وجودی شما ارتباط برقرار می کند استفاده کنید تصاویر بودا یا مجسمه ها  اما مطمئن شوید  متریال کاربردی و یا رنگ های آن ها از عنصر فنگ شویی زمین یا عنصر آتش باشند و از عناصر و رنگ های مرتبط با عناصر آب و یا فلز بپرهیزید.

۳-اقلام  هنری با عنصر آتش: برای نشان دادن عنصر آتش در تزئینات هنری می توانید با گل های قرمز، غروب های آتشین، تصاویر واقعی آتش این قسمت را تقویت نمایید.

۴-چراغ های بلند به عنوان یک فنگ شویی خوب برای همه مناطق bagua در نظر گرفته شده است. هنگام استفاده از آنها به عنوان درمان های فنگ شویی اطمینان حاصل کنید که میزان، ظاهر و طراحی کلی نور در فضا هماهنگ باشد.

۵-آیتم های عنصر آتش مانند شمع های بلند، اقلام دکوراسیون در رنگ های عنصر آتش (قرمز، نارنجی، بنفش) و اشکال همه انرژی مورد نیاز آتش می دهد. شما همچنین می توانید از شکل عنصر زمین (مربع) برای تقویت بیشتر منطقه استفاده کنید. جلوگیری از استفاده از عناصر فلزی و آب در این ناحیه توصیه می گردد.

۶-همچنین می توانید برای دیوارها از رنگ های عنصر فنگ شویی آتش مانند سرخ ، نارنجی، رنگ بنفش، رنگ صورتی و زرد قوی استفاده کنید.

طراحی داخلی اداری دفترکار

تحریریه دکوبوم

منبع:thespruce

۱/۵ - (۱ امتیاز)

۱ نظر

 • مهین دی ۱۶, ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۶

  ممنون به درد بخور و مفید و مختصر بود

  پاسخ

نظر خود را به اشتراک بگذارید

20891 بازدید

آخرین اخبار دکوراسیون

  ویدیو های دکوراسیون داخلی

   دکوراسیون آشپزخانه

    چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

     خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

      کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم