فنگ شویی باگوا مرکزی – قدرت زندگی

طبق فنگ شویی باگوا  قسمت مرکزی پلان باگوا و یا منطقه وسط این مربع مرتبط با قدرت زندگی و سلامت است که در واقع قدرت زندگی و سلامت و برآیند تمام چیزهایی است که در جهت‌های هشت‌گانه فنگ شویی اتفاق می‌افتد. انرژی در این قسمت دارای بیشترین نیرو است و از این جهت اهمیت زیادی دارد و توانایی سازندگی و تخریب دارد که می‎تواند در مرکز بنا با انرژی سایر جهت‌ها ترکیب شود. مرکز، در واقع محل اصلی غلبه عنصر زمین در داخل فضا است.

کافیست پلان باگوا را با پلان منزل تطبیق دهید و بعد با تشخیص این ناحیه در پلان خانه خود  راهکارهایی را برای جریان و تقویت انرژی های آن به کار ببرید. در ادامه با راهکارهایی برای بهبود منطقه مرکزی باگوا با دکوبوم همراه باشید….

بهترین راهکار برای تقویت این قسمت این است که تا جای ممکن، مرکز فضا را خلوت و روشن نگه دارید. روشنایی و نور سمبل آتشند و باعث تقویت انرژی زمین می‌شوند. این بخش ایده‌آل‌ترین قسمت برای اتاق نشیمن است و رنگ زرد آن به خوبی با تمام رنگ‌ها قابلیت ترکیب دارد.

اگر در این قسمت از فضا حفره یا سوراخی مثل داکت، نورگیر یا پاسیو باشد تنها راه بهبود و تقویت، تغییرات ساخت و سازی و رفع حفره و از دست رفتگی این قسمت از پلان است.

تحریریه دکوبوم

امتیاز دهید post

۲ نظرات

 • سالومه زندی فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۸

  عالی بود
  و ممنون❤

  پاسخ

نظر خود را به اشتراک بگذارید

4895 بازدید

آخرین اخبار دکوراسیون

  ویدیو های دکوراسیون داخلی

   دکوراسیون آشپزخانه

    چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

     خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

      کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم