محبوب ترین پترن های طراحی داخلی در سال ۲۰۲۱

با سال جدید، موج جدیدی از پیشنهادها برای ترندهای طراحی داخلی آغاز شده است ، از آخرین ترندها در طراحی پلان ها تا انتخاب پارچه ها پیش بینی ها بسیار زیاد است با نگاه تیزبینانه به پیشنهادها و گمان ها درباره طراحی ۲۰۲۱ ، روندهای برتر به کار رفته درپترن ها و الگوهای چاپی مجلات طراحی ، Pinterest  و Instagram را استخراج کرده ایم با دکوبوم با ۵ ترند برتر در پترن های مبلمان و دکوراسیون همراه باشید….

پترن های ماکسیمالیستی – بیشتر بیشتر است !

برخلاف مینیمالیسم آشکاری که طی دهه گذشته دکوراسیون را احاطه کرده بود ، با چرخش در جهت دیگر، در حال ورود به عصر جدیدی از حداکثر گرایی هستیم. حداکثر گرایی با ترکیبی از لایه ها ، رنگ ها و ریسک پذیری در سال جدید نمایان خواهد شد. الگوهای ماکسیمالیستی واقعاً می توانند هرشکلی داشته باشند نکته اصلی در لایه بندی است.

میتوانید برای افزایش تاثیر در روند حداکثر گرایی از بالشتک ها و کوسن های سفارشی بر روی تختخواب یا روی مبلمان نشیمن استفاده کنید.

CHINTZ  پترن گلدار

جمله ” آنچه قدیمی است دوباره مد می شود ” دقیقا مفهوم به کارگیری پترن های گلدار معروف به chintz  در سال۲۰۲۱ است  این الگوی نمادین به انگلستان برمی گردد که این طراحی نوستالژیک مجدد امسال از نو طراحی شده  و با الهام از باغ های انگلیسی به دکوراسیون ۲۰۲۱ بازگشتی جنجالی داشته است. این طرح پارچه می تواندبه صورت مبلمان و پارچه تا بالشتک ها و کاغذ دیواری در فضا استفاده شود.

پترن های طبیعی

در سال ۲۰۲۱ الگوهایی که به شما احساس طبیعت را می دهند فضا را فرا خواهند گرفت نکته جالب این است که می توان این سبک را تقریباً با هر سبک طراحی تلفیق کرد. اگر به دنبال احساس جذابیت قدیمی هالیوودی هستید ، الگویی بهتر ازدرخت موز  با طرح برجسته وجود ندارد . اگر در حال طراحی یک فضای سنتی و کلاسیک هستید ، یک گل سنتی را انتخاب کنید و یا  اگر فقط به دنبال یک الگوی چشم نواز اما طبیعی هستید آن را با  رنگی خنثی دکور کنید یک پارچه بژ احساس ارگانیک فضای باز را ارائه می دهد که به عنوان یک زمینه مکمل  برای هر یک از الگوها نقش ایفا خواهد کرد.

پترن ها با رنگ های نقاشی و پاستلی

این ترند بیشتر مربوط به رنگهای موجود در پترن  است تا شکل و فرم پترن ها. جلوه های برجسته ای از صورتی و رنگ های پاستلی  و ترکیبی از سبزهای ملایم ، آبی و زردها  فضایی آرام و دنج را با حداکثر آرامش بدون از بین بردن رنگ وارد فضا میکنند.

روند شخصی 

امسال سال  شخصی سازی است و طراحی داخلی نیز از این قاعده مستثنی نیست. بیش از هر زمان دیگر ، طراحان داخلی و دکوراتورهای پرشور از “قوانین” طراحی دور می شوند و از طراحی هایی استقبال می کنند که شادی آور است و از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. در حال حاضر به دلیل ویروس کرونا بیش از هر زمان دیگری ، خانه جایی است که بیشتر اوقات خود را در ان  می گذرانیم ، بنابراین اولویت با چگونگی تزئین فضا با الگوهایی است که واقعاً شما را خوشحال می کند ، نه پترن هایی که از زیبایی شناسی متناسب با سبک های موجود پیروی میکند.

تحریریه دکوبوم

منبع: italianbark

امتیاز دهید post

۱ نظر

 • mobina دی ۱۱, ۱۳۹۹ در ۱۵:۳۷

  مرسی عالی عالی بود

  خیلی عالی بود

  پاسخ

نظر خود را به اشتراک بگذارید

3270 بازدید

آخرین اخبار دکوراسیون

  ویدیو های دکوراسیون داخلی

   دکوراسیون آشپزخانه

    چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

     خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

      کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم