معرفی و دانلود سه مجله دکوراسیون داخلی

مجلات دکوراسیون داخلی می تواند منابع خوبی برای الهام گرفتن و افزایش دانش در زمینه طراحی و معماری باشد، زیرا در تهیه آن نویسنده ها و ناشران وسواس خاصی به خرج می دهند تا به بهترین کیفیت موارد موجود را ارائه دهند.

در ادامه با مشاهده سه مجله در زمینه معماری و معماری داخلی و محصولات لوکس  با دکوبوم  همراه باشید می توانید از تصاویر و مقالات آنها لذت ببرید و با الهام گرفتن در دکوراسیون فضای خود محیطی زیبا و هنری تر خلق نمایید.

Sleeper به عنوان مجله پیشرو برای طراحی، توسعه و معماری هتل، پذیرفته شده است این مجله شش بار در سال منتشر می گردد و با ویژگی پوشش دهی بی نظیر از آخرین پروژه ها، محصولات و سبک ها توانسته مخاطبین زیادی از عموم و همینطور صاحبین هتل های جدید، اپراتورها، توسعه دهندگان و سرمایه گذاران ، طراحان داخلی، معماران و شرکت های مرتبط با  هتل ها را شامل شود.

مجله: Sleeper
موضوع : معماری، معماری داخلی
نسخه: April 2018
سایر: PDF | 228 Pages | 76.6.1 MB

دانلود مجله Sleeper

 

Robb Report یک مجله آمریکایی،مجله ای تبلیغاتی و مجلل است که شامل محصولات لوکسی از جمله خودرو، هواپیما، قایقرانی، املاک و مستغلات و ساعت است.
این مجله در واقع یک خبرنامه برای فروش محصولات خاص و گرانقیمت و همینطور کلکسیون های شخصی افراد ثروتمند می باشد و مخاطبین بسیار خاص و افراد قشر بسیار پروتمند را  شامل می شود.
مجله: Robb Report USA
موضوع: سبک زندگی
نسخه: Jan 2018
سایر: PDF | 164 Pages | 57.2 MB

دانلود مجله Robb Report

 

این مجله از معتبرترین مجلات در زمینه املاک و مستغلات است و منبع خوبی برای الهام بخشی در زمینه چیدمان ، طراحی داخلی و راهنمایی برای خرید ملک محسوب می شود.

مجله: Tatler Homes
موضوع: معماری، طراحی داخلی
نسخه: Feb 2018
سایز: PDF | 160 Pages | 50.1 MB

دانلود مجله Tatler Homes

تحریریه دکوبوم

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  3613 بازدید

  داغ ترین مطالب هفته

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم