نوروز با دکوبوم: چیدمان نشیمن های کوچک

در این نشیمن کوچک که دارای دو ورودی می باشد، فقط یک مسیر رفت و آمد وجود دارد که از وسط نشیمن عبور می کند و به دلیل چیدمان نامناسب مبلمان فضای کافی برای عبور افراد وجود ندارد.

نوروز با دکوبوم، چیدمان نشیمن های کوچک

نوروز با دکوبوم، چیدمان نشیمن های کوچک

راه حل

برای حل این مشکل می توانید مبلمان را طوری بچینید که دو فضای نشیمن کوچک با کمی فاصله از هم ایجاد شود و علاوه بر رفع مشکل عبور افراد، فضا ای چند کاربری ایجاد شود.

۱: نورپردازی را در اطراف اتاق پخش کنید با این کار هم از جنبه ی عملکردی چراغ ها استفاده کرده اید و هم از جنبه ی زیبایی آن در فضا.

۲: مبل دو یا سه نفره را در جلوی پنجره قرار دهید و یکی از دیوار های اصلی را به قرارگیری بزرگترین مبل اختصاص دهید.

۳: میز اصلی مقابل مبل را در مرکز نشیمن قرار ندهید ، می توانید میز پذیرایی را در مقابل مبلمان بزرگتر قرار دهید و برای سایر مبلمان از میز های عسلی کوچکتر استفاده کنید، با این کار مسیر رفت و آمد در نشیمن های کوچک باز تر می شود.

۴: برای اتصال مبلمان موجود در نقاط مختلف نشیمن از یک قالیچه با ابعاد مناسب نشیمن استفاده کنید به طوری که این قالیچه فضای خالی را بین مبلمانی که در کنار هم چیده شده است پوشش دهد نه کل نشیمن.

۵: از مبلمان میزبان یا صندلی هایی متناسب با دکوراسیون مبلمان خود در گوشه ی نشیمن استفاده کنید و فضایی صمیمی برای صحبت کردن ایجاد کنید.

۶: برای افزایش عملکرد نشیمن خود از میز کار در گوشه ی آن استفاده کنید و به فضا روح ببخشید. 

تحریریه دکوبوم

منبع: decoboom

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  1839 بازدید

  داغ ترین مطالب هفته

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم