پیشنهادهای تغییر دکوراسیون منزل برای زمستان

با آغاز فصل سرما تغییرات  در دکوراسیون منزل می تواند علاوه بر ایجاد تنوع در فضا با تغییرات دکوری محدود تم فصل را به خود گرفته و سبب گرمابخشیدن به فضا و جذابیت بیشتر شود  استفاده از کوسن های بیشتر و رنگ های روشن به ویژه سفید که برف زمستان را تداعی می کنند به همراه بافت های ضخیم تر یا بافتنی و قاب عکس ها و نورپردازی های متناسب در تلفیق با دکوری های دست ساز مانند کاردستی های کاغذی شبیه دانه های برف با هزینه بسیار کم می تواند زمستان را به خانه آورده و دکوراسیونی جذاب و به دور از کسالت  برای خانواده ایجاد کند.

تغییرات متناسب با فصل ها در دکوراسیون علاوه بر افزایش ذوق زندگی و پویایی فضا، روحیه افرادرا در خانواده به خصوص در کودکان بسیار تغییر داده و به ویژه اینکه زیبایی های طبیعی مانند گیاهان فصل را می تواند به خانه وارد کند حتی در بالکن و  درب های ورودی خارجی منزل  نیز می توان با به کارگیری خلاقیت فضا را دکور کرده و فصل های زیبا را هنرمندانه به خانه دعوت نمود ….

تغییرات دکوراسیون همراه با فصول مختلف باعث می شود تا شما احساس بهتری داشته باشید و با محیط طبیعی بیرون از خانه خود ارتباط برقرار کنید. زمستان با رنگ های فوق العاده اش و هوای مطلوبش فصلی مناسب برای ایجاد کردن تغییرات در خانه می باشد. رنگ های سرد سرمای بیرون از خانه را به داخل می آورند و برای تعدیل آن ها بهتر است از رنگ های گرم و یا وسایل گرمایشی استفاده کنید. خلاقیت و استفاده ار متریال های طبیعی به شما کمک می کند جلوه ویژه ای در دکوراسیون خانه خود داشته باشید.

تحریریه دکوبوم

منبع: pinterest

۲ نظرات

 • شیک نو دکور بهمن ۲۱, ۱۳۹۶ در ۱۴:۵۳

  بسیار عالی.
  برای تزیین منزل نیاز نیست پول زیاد خرج کرد.
  بلکه با کمی خلاقیت می‌توان متفاوت بودن را احساس کرد.

  پاسخ
 • صابر آذر ۲۹, ۱۴۰۰ در ۰۱:۵۹

  خیلی عالی و کاربردی.
  واقعاً کمی خلاقیت و هنر کلی آرامش با خودش میاره

  پاسخ

نظر خود را به اشتراک بگذارید

7093 بازدید

آخرین اخبار دکوراسیون

  ویدیو های دکوراسیون داخلی

   دکوراسیون آشپزخانه

    چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

     خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

      کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم