چرا میز تلویزیون دیواری در نشیمن؟ + ۵۱ نمونه میز تلویزیون دیواری

امروزه زندگی در آپارتمان های کوچک بسیار مرسوم گشته و زندگی شهری  و گرانی ، خانواده ها را به سبک زندگی در فضاهای محدود عادت داده، از این رو دکوراسیون داخلی  گام فراتر مینهد و راهکارهایی را  برای زندگی با کیفیت تر  هم از نظر کاربردی و هم از دیدگاه  زیبایی شناسی پیشنهاد می دهد  یکی از موارد که در خانه های کوچک مهم است استفاده از مبلمان  مناسب و راهکارهای خلاقانه برای ایجاد  توهم بصری به منظور بزرگ تر نشان دادن فضاست.

خالی گذاشتن فضاها یا بکارگیری رنگ ها و نصب اقلام مختلف در ارتفاع های مختلف از جمله راهکارهایی به این منظور هستند که طراحان در فضاهای اپارتمانی استفاده می نمایند.

از وسایل ضروری در دکوراسیون داخلی نشیمن هر خانه ای تلویزیون است که محل قرارگیری ان چالشی در دکوراسیون فضاهای کوچک محسوب می شود لازم است بدانید با نصب تلویزیون روی دیوار  و همین طور استفاده از میز های تلویزیون معلق و دیواری که از زمین فاصله دارند نه تنها می توانید فضای اضافی مطلوب ایجاد کنید بلکه این نوع میز ها به دلیلی فاصله از زمین، دکوراسیون را خلوت تر و سبک تر نشان می دهند و  توهم فضای بیشتری ایجاد می کنند. از سوی دیگر رای بهینه سازی و کاربردی بودن فضای نشیمن و تلویزیون فضای ذخیره سازی مخفی ، قفسه بندی ، نور LED و مدیریت کابل ها بسیار کاربردی هستند که میز تلویزیون خوب بایستی بتواند این خصوصیات را برای زیبایی بصری و عملکرد مناسب پوشش دهد. در ادامه با ۵۱ میز تلویزیون با قفسه های شیشه ای ، کشویی، کم جا همراه با جایگاه مدیریت کابل و نمونه های متفاوتی از میز تلویزیون دیواری در متریال ها و رنگ ها و سبک های مختلف برای دکوراسیون نشیمن منزل با دکوبوم همراه باشید…..

تحریریه  دکوبوم

منبع:home-designing13

امتیاز دهید post

۲ نظرات

 • رامین مهر ۲۰, ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۸

  خیلی خوب بود ولی بعضی از عکس ها با مرورگر من باز نشد

  پاسخ
  • غزاله عزالدین مهر ۲۱, ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۸

   ممنون از همراهی شما با دکوبوم عکس ها چک شد لطفا مجددا با مرورگر دیگر چک بفرمایید و فیلتر شکن رو خاموش کنید

   پاسخ

نظر خود را به اشتراک بگذارید

6755 بازدید

آخرین اخبار دکوراسیون

  ویدیو های دکوراسیون داخلی

   دکوراسیون آشپزخانه

    چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

     خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

      کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم