۴۵ پاف و نیمکت عثمانی کاربردی در دکوراسیون منزل!

امروزه کوچک بودن آپارتمان ها و خانه ها سبب شده تا افراد عاشق مبلمان چند منظوره باشند زیرا این مبلمان در فضاهای کوچک معجزه کرده و فضا را کاربردی می سازند.
پاف یا نیمکت های ذخیره سازی برای هر حوزه از خانه مفید هستند می توانید یکی را در انتهای تختخواب قرار دهید تا ملحفه های اضافی را بر روی آن یا درون آن نگه دارید یا از فضای اضافی آن ها برای مخفی کردن کت ها و لوازم جانبی خارج از فصل استفاده کنید، مکانی راحت برای بیرون آوردن کفش های خود در ورودی یا ایجاد فضای ذخیره سازی برای وسایل باغبانی در فضاهای بیرونی منزل تنها نمونه هایی از کاربردهای این پاف ها محسوب می شوند.
پاف های بزرگتر صندوقی ترفند هوشمندانه طراحان برای این مبلمان کاربردی محسوب می شوندکه هم با فضای بزرگتر در نشیمن و هم با ایجاد فضای ذخیره سازی امکانات بیشتری را برای هر فضایی مهیا می سازند.
سبک ها و مدل های متفاوتی از این نوع نیمکت ها در رنگ های متفاوت در بازار موجود هستند و می توانند بسته به نیاز در نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب و یا اتاق کودک استفاده شوند حتی بعضی از مدل های بدون پایه و یا با پایه های کوتاهتر به عنوان میز نیز استفاده می شوند و یا به عنوان تفیکیک کننده در دکوراسیون حوزه های منزل به کار  می روند در ادامه با مدل هایی از نیمکت های عثمانی با دکوبوم همراه باشید…..

تحریریه دکوبوم

منبع: home-designing

 

امتیاز دهید post
5017 بازدید

آخرین اخبار دکوراسیون

  ویدیو های دکوراسیون داخلی

   دکوراسیون آشپزخانه

    چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

     خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

      کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم