۵۰ نشیمن اسکاندیناوی ! سبکی برای همه نه فقط مختص ثروتمندان!

سبک دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی با رنگ های روشن در کنار متریال های چوبی، دیوار آچری سفید وکاربرد رنگ سفید  ، جنبشی در تلفیق با سادگی و سبک مینیمال است که در عملکرد طراحی پنج کشور اروپاییِ فنلاند، نروژ، سوئد، ایسلند و دانمارک در دهه ۱۹۵۰، ظاهر شد.

ایده اصلی اسکاندیناوی از اجناس زیبا و کاربردی روزمره شکل گرفته که معتقد است دکوراسیون زیبا نباید فقط در دسترس ثروتمندان باشند بلکه باید برای همه، مقرون به صرفه و در دسترس باشد.

  طراحان در این سبک در انتخاب اجزای دکوراسیون سعی می کنند  تا در حین سادگی به کارایی و عملکرد بالا توجه کنند.

استفاده از خطوط شارپ و شکننده، راحتی، زیبایی و وضوح از دیگر ویژگی های سبک دکوراسیون طراحی اسکاندیناوی می باشد که آن را چشم نواز کرده است.

امروزه طراحی به سبک اسکاندیناوی یکی از سبک های مورد علاقه مردم وهمینطور معماران به شمار می آید دلیل این انتخاب زیبایی حاکم بر این سبک در حین سادگی است.

عوامل متعدد حائز اهمیت درطراحی نشیمن های با تم اسکاندیناوی، روشنی فضا واستفاده از رنگ های روشن و ملایم وهمینطور به کار بردن حداقل تزئینات و به نوعی مینیمال می باشد. لازم به ذکر است استفاده از رنگ های تند نیز برای این سبک مانعی ندارد اما به دلیل سادگی رایج در این سبک، طراحان بیشتر سعی می کنند از رنگ های ملایم  و روشن استفاده کنند.در ادامه نمونه نشیمن های زیبایی با سبک اسکاندیناوی با دکوبوم همراه باشید…..

تحریریه دکوبوم

منبع:home-designing

 

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  3241 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم