۵۰ لامپ دیواری که در دکوراسیون هر فضایی به آنها نیاز دارید!

نور در دکوراسیون فضاهایی داخلی موضوعی بسیار ضروری محسوب می شود زیرا سبب می شود تا فضای اطراف را به خوبی مشاهده کنید و قطعا بر کیفیت فضا تاثیر زیادی خواهد داشت.

در قسمت هایی از منزل که نور طبیعی کافی وجود ندارد یا تمایل به ایجاد احساسی خاص در حوزه ای وجود دارد می توان با استفاده از لامپ ها و روشنایی ها نور بیشتری را به فضا افزود.

اتاق نشیمن، اتاق خواب، دفترکار و آشپزخانه یا هر اتاقی در خانه علاوه بر نور طبیعی بایستی دارای نورهای ثانویه باشدو چراغ های دیواری همیشه عهده دار این کار هستند.جلوه نورپردازی که چراغ های دیواری ارائه می دهند برای روشن کردن کنج و گوشه های تیره ، افزودن کمی آرامش و احساسی دراماتیک به محیط با نور ملایم ،همچنین ایجاد روشنایی برای موقعیت هایی که نیاز به دقت و تمرکز دارند عالی است و سبک متفاوتی را در دکوراسیون ایجاد می کند.

 انواع چراغ های دیواری از لامپ دیواری بی سیم تا چراغ های مطالعه قابل شارژ  و هر سبکی متناسب با بودجه در بازار موجود است که می تواند با نورپردازی به سبکی منحصر به فرد دکوراسیون را  شگفت انگیز  و متفاوت ساخته و احساس رضایت مندی، انرژی و پویایی حاصل از روشنی فضا را در دکوراسیون بیشتر نماید در ادامه با تصاویری الهام بخش از ۵۰ روشنایی دیواری با دکوبوم همراه باشید….

تحریریه دکوبوم

منبع: home-designing

امتیاز دهید post

۱ نظر

 • مهرداد مرداد ۲۹, ۱۳۹۸ در ۲۰:۱۰

  بسیار طرح‌های جالب و زیبایی هستند، ممنون بابت به اشتراک گذاشتن این مطلب جذاب

  پاسخ

نظر خود را به اشتراک بگذارید

3762 بازدید

آخرین اخبار دکوراسیون

  ویدیو های دکوراسیون داخلی

   دکوراسیون آشپزخانه

    چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

     خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

      کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم