تبلیغات در دکوبوم

تبلیغات در سایت دکوراسیون دکوبوم

بازدید کننده ماهانه
۱۰۸K

بازدید صفحه ماهانه
۳۰۰K

شبکه های اجتماعی
۳۶K

دکوبوم یکی از پر ببینده‌ترین مجله‌های اینترنتی فارسی‌زبان درحوزه‌ی دکوراسیون و طراحی داخلی در ایران محسوب می شود که با ارائه راهکارهای نو و الهام بخش در زمینه چیدمان و دکوراسیون داخلی در فضاهای مختلف، مخاطبین زیادی را به خود جذب کرده است. وبسایت دکوبوم با ایجاد مقالات معتبر و ارائه مطالب مطابق با علم روز، توانسته است، با عبارات های پر سرچی مانند دکوراسیون داخلی و مشتقات آنها در رتبه های بالا در نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرد و مرجع خوبی برای معرفی محصولات و  برند های مختلف به خصوص در زمینه طراحی داخلی باشد.

الکسای ایران
۵۰۰۰

الکسای جهان
۱۵۸۰۰۰

رزرو تبلیغات در دکوبوم

برای رزرو تبلیغات بنری، رپورتاژ آگهی و همچنین تبلیغات در شبکه های اجتماعی دکوبوم، در ساعت اداری شنبه تا پنج شنبه با شماره ۰۲۱۲۲۷۳۹۴۹۰ تماس گرفته، یا از طریق ایمیل info@decoboom.ir با ما ارتباط برقرار کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر با ایدی @decoboom_admin در کانال تلگرام دکوبوم در ارتباط باشید.

جایگاه های بنری

در وبسایت دکوبوم برای اثرگذاری بیشتر تعداد بنرها محدود بوده و در جایگاه هایی که توجه بیشتری را جلب می کنند قرار داده شده است بنابراین زمینه بازدید و بازخورد مناسبی را فراهم کرده تا  محصول یا خدمات شما به بهترین نحو از سمت دکوبوم معرفی شوند.

تبلیغات در سایت دکوراسیون دکوبوم

تبلیغات در سایت دکوراسیون دکوبوم

تبلیغات در سایت دکوراسیون دکوبوم

مشخصات بنرها

مکان بنرمحل نمایش بنرابعاد (PX)تعرفه (تومان)
A1 – A2زیر همه مطالب – همه صفحات۳۰۰×۳۰۰۶۰۰.۰۰۰
B1ستون راست – تمامی صفحات۳۳۰×۳۳۰۵۰۰.۰۰۰
B2ستون راست – تمامی صفحات۳۳۰×۳۳۰۴۰۰.۰۰۰
C1اسلاید اول – صفحه اصلی۴۷۵×۱۱۴۰۴۰۰.۰۰۰
C2اسلاید دوم – صفحه اصلی۴۷۵×۱۱۴۰۳۰۰.۰۰۰
C3اسلاید سوم – صفحه اصلی۴۷۵×۱۱۴۰۳۰۰.۰۰۰

توضیحات :
۱- به دلیل عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند و می‌توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کنید.
۲- در انتهای بنرهای متحرک با فرمت انیمیشن بایستی۴ ثانیه ثابت باشد.
۳- فرمت بنر بایستی HTML5, Gif, Jpg باشد.
۴- در صورت درخواست چند بنر در وبسایت پکیج هایی با تخفیفات ویژه ارائه می شود.

رپورتاژ آگهی

نوع آگهیمدت زمانهدیهتعرفه (تومان)
رپورتاژدائمیارسال در شبکه های اجتماعی دکوبوم۴۰۰.۰۰۰

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی شما در لیست مطالب و آرشیو سایت دکوبوم برای همیشه باقی می‌ماند.

متن رپورتاژ آگهی توسط کارفرما نگارش شده و برای رفع مشکلات نگارشی توسط کارشناسان دکوبوم ویرایش می شود.

در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۵ تصویر و ۵  لینک فالو هستید لازم به ذکر است در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، اما برای تاثیرگذاری بیشتر از زیاده روی و متون طولانی بپرهیزید.

برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر بزرگتر از  ۶۰۰px  به عنوان تصویر اصلی آگهی شما مورد نیاز است و آگهی رپورتاژ طبق زمانبندی درخواستی کارفرما روی وبسایت قرار می گیرد.

ایمیل مارکتینگ

یکی از راه های ارتباطی با اعضای دکوبوم ارسال ایمیل برای اطلاع از مطالب ویژه روز می باشد. شرایط معرفی خدمات یا برند مورد نظر شما از طریق ارسال ایمیل به بیش از ۱۰.۰۰۰ نفر اعضای وبسایت دکوبوم به شرح زیر است:
متن و نحوه ارائه ایمیل توسط کارفرما با فرمت html صورت می گیرد و مشکلات جزئی توسط کارشناسان دکوبوم رفع خواهد شد.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی دکوبوم

شبکه های اجتماعی امروزه یکی از تاثیرگذارترین منابع برای تبلیغات و معرفی برندهای مختلف به افراد علاقه مند می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ایدی @decoboom_admin در کانال تلگرام دکوبوم در ارتباط باشید.

تلگرام
۷K

اینستاگرام
۲۹K

امتیاز دهید page
کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم