نورپردازی در آشپزخانه

نور را به آشپزخانه تان بیاورید

برخی آشپزخانه ها، نورگیرهای طبیعی خوبی دارند و در طول روز همواره از نور طبیعی برخوردارند. برخی از آشپزخانه ها نیز نورگیر و پنجره ندارند. اگر از نور آشپزخانه تان شکایت دارید و یا در هنگم شب و مخصوصا میهمانی ها، نیاز به آشپزخانه ای روشن و پر نور دارید می توانید از نورپردازی در این آشپزخانه ایده بگیرید. نکته ی اول این است که شما نیاز به فضای روشن طبیعی دارید و بر این اساس رنگ دیوارها، کابینت ها و سایر وسایل باید سفید و یا حداقل به رنگ سفید نزدیک باشند. در آشپزخانه ی زیر شاهد هستید که تمام فضاها و مبلمان کاملا به رنگ سفید هستند. برای اینکه از خسته کننده بودن فضا جلوگیری گردد، از رنگ های همنشین رنگ سفید مانند آبی استفاده شده است تا تنوع رنگی فضا نیز حفظ شود.

در گام دوم نیاز به نورپردازی مناسب دارید. نورپردازی مناسب استفاده از تعداد لامپ های زیاد نیست بلکه با استفاده از لامپ های کم مصرفی که در سقف به کار می روند و به طور اصولی جایگذاری شده اند می توان نور مناسبی را برای آشپزخانه فراهم نمود.

نظر شما درباره ی نور در آشپزخانه چیست؟ آیا آشپزخانه ی پرنوری دارید؟ اگر اینطور نیست تا کنون به راهکارهای ممکن برای تامین نور مناسب در آشپز خانه تان فکر کرده اید؟

نورپردازی در آشپزخانه

نورپردازی در آشپزخانه

نورپردازی در آشپزخانه

نورپردازی در آشپزخانه

 

تحریریه دکوراسیون داخلی

منبع: HOME-DESIGNING

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  2754 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم