آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی ۱۲۰ متری

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی این خانه با مساحت بیش از ۱۲۰ متر مربع واقع در خیابان ویا آگوستا در منطقه فوقانی بارسلونا،انجام شده است. بازسازی مجدد فضا امکان دستیابی به فضایی درخشان ، گسترده و منظم تر با اولویت استفاده از همه مناطق خانه را ایجاد کرده است.

آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

در منطقه فوقانی بارسلونا ، مالکان تمایل داشتند تا  فضای موجود را به نحوی بهینه سازی کنند تا حوزه های مختلف به صورت همگن و سیال نقش ایفا کرده و از هویتی منحصر به فرد با سبکی معاصر برخوردار باشند یکی از اهداف اصلی حفظ نظم و گسترش روشنایی بود و به همین منظور ، فضاهای ذخیره سازی برای عملکرد موثرتر به فضا افزوده شد و یک خانه شخصی و صمیمی با  حوزه های کارکردی با حفظ ارتباط و هماهنگی در تمام خانه ایجاد نموده است.

آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

در دکوراسیون داخلی چوب طبیعی و جزئیات طراحی به همراه رنگ های خنثی استفاده شده است و مبلمان با پارچه های آبی لطافت  و روشنی را به فضا اهدا نموده و یک منطقه متعادل و جادار را حتی برای بازی کودکان ایجاد کرده است.

آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

کفپوش چوبی در کلیه مناطق خانه به جز آشپزخانه به کار رفته و سبب گرما بخشی به فضا شده و کفپوش های با طرح آبی قسمت آشپزخانه را از نشیمن از نظر بصری مجزا ساخته در حین اینکه هماهنگی با رنگ های کل فضا را حفظ نموده است.

آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

در دیوار کنار آشپزخانه با استفاده از قاب عکس های مختلف در اندازه های مختلف ، کلاژی با نقاشی های کودکان به همراه رنگ و شخصیت های خلاق شکل گرفته و سبب هویت بخشی به فضا و استفاده خلاقانه از نقاشی های کودکان و جذب کودک خانواده به دکوراسیون منزل می شود.

آشپزخانه منطقه مهمی از خانه است زیرا آشپزی و زمان زیادی را در آن می گذرانیم از این رو علاوه بر زیبایی بصری سعی شده تا دکوراسیون کاربردی باشد و در کنار آن یک میز غذاخوری برای دسترسی آسان برای سرو غذا همچنین به عنوان سطح کاری به فضا افزوده شود.

آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

از  دیگر نیازهای اساسی مالکان توجه به نیازهای کودکان و در نظر گرفتن فضای کافی برای آن ها بوده است. بنابراین اتاق کودک به همراه تختخواب و میز سفارشی با  هماهنگی با سایر اجزای دکوراسیون به کار رفته است.

متریال چوب به عنوان متریال اصلی در کل فضا استفاده شده و تم طبیعی فضایی دنج و مدرن ایجاد نموده است نور یکی از اصلی ترین نقاط قوت خانه است که هر یک از حوزه های منزل را  به خوبی برجسته می کند.

چوب در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

از رنگهای خنثی بر روی دیوارها استفاده شده است که اجازه می دهد تغییراتی جزئی در طول زمان روز  ایجاد شود.

برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام از دیوارپوش های طرحدار با چوب و عناصر معاصر استفاده شده که مکمل فضا بوده و به آنها شخصیتی مستقل و کمی متفاوت تر بخشیده است.

کاغذ دیواری طرحدار در دکوراسیون سرویس بهداشتی

کاغذ دیواری طرحدار

تحریریه دکوبوم

منبع: archilovers

۵/۵ - (۱ امتیاز)

۱ نظر

 • امیر حسین دی ۹, ۱۳۹۹ در ۱۳:۳۶

  واقعا خیلی قشنگ میشه

  پاسخ

نظر خود را به اشتراک بگذارید

5408 بازدید

آخرین اخبار دکوراسیون

  ویدیو های دکوراسیون داخلی

   دکوراسیون آشپزخانه

    چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

     خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

      کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم