تونل رنگ در طراحی داخلی فروشگاه و انتشارات کتاب

طراحی داخلی این فروشگاه در اسپانیا به عنوان نخستین فروشگاه مفهومی برای ناشر معروف کتاب های آموزشی اسپانیایی، طراحی و اجرا شده است.

طراحی داخلی فروشگاه و انتشارات کتاب

این فضا با ویژگی های دارای تمایزی به ویژه نسبت به هنر پایه ریزی شده است و به وسیله تصاویر و زیبایی شناسی و پالت های رنگ های به کار رفته در برند جذابیت ایجاد نموده است.

طراحی داخلی فروشگاه و انتشارات کتاب

در فرآیند طراحی مفهومی فروشگاه طراحان آزادی عمل زیادی داشتند و طبق خواسته کارفرما یا ناشر سعی نمودند خواسته های او را برآورده سازند.

طراحی داخلی فروشگاه و انتشارات کتاب

این  فروشگاه واقع در مرکز والنسیا  در فضایی به متراژ  بیش از ۲۰۰ متر مربع با مولفه های تفریحی و تعاملی برای جذاب بازدیدکنندگان طراحی شده است ورودی های بزرگ، با نشانه های زرد و آبی روشن طراحی شده، بازدیدکنندگان به اصطلاح به”تونل رنگ” وارد می شوند و تجربه فضایی پر ماجرا و متفاوتی را تجربه می کنند.

  هر کدام از مجموعه های نشریات دارای حوزه ای است که در آن به منظور تشویق و تعامل با مردم سعی شده تا بهترین نحوه نمایش ممکن را با ارائه ای جذاب ایجاد کند.

این فروشگاه جدید قابلیت های تعاملی و جذاب زیادی را برای هر دو  نسل کودک و بزرگسالان ایجاد می کند علاوه بر آن سبب می شود که فروشگاه برای بازدیدکنندگان هم به روش سنتی و هم به صورت دیجیتال کاربردی باشد و این موضوع سبب شده تا انتشاراتی پویا و در حال رشد  و جهشی به سوی آینده محسوب شود.

تحریریه دکوبوم

منبع: archilovers

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  2982 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم