ثبت خاطرات طلایی کودکی در خانه ی مدرن تایوانی

این خانه مدرن تایوانی با توجه عمیق به علایق کودکان خانواده و برای سرگرمی و بازی کودکان طراحی و بازسازی  شده است اتاق نشیمن سنتی جای خود را به مکانی پر جنب و جوش برای زندگی فعال خانواده ای جوان داده  وفضاهای بازی و پله و سرسره های متحرک فرصت کافی برای کار انداختن انرژی و تعامل با والدینشان را فراهم می آورد.

 میزهای ناهار خوری تبدیل به مناطقی برای کاردستی شده اند ، چراغ های آویز به المانی هنری با نور پس زمینه تبدیل می شوند ، صندلی های پنجره سکوهای بازی را ایجاد می کنند و در نهایت این خانه  ای است که در آنها خاطرات طلایی کودکان ساخته می شود.

فضای داخلی این خانه ۱۳۸ متر مربع با زیبایی شناسی طبیعی دارای فضایی باز و مطبوع است. صاحبان خانه می خواستند یک فضای آزاد برای الهام بخشیدن به فعالیت های خلاقانه فرزندانشان داشته باشندبا مشاهده پلان با دکوبوم همراه باشید…

 یک قفسه بزرگ کتاب در امتداد یک طرف اتاق وجود دارد که یک راه پله  را در خود جای داده است. این پلکان باعث می شود یک منطقه بازی پایدار شامل قفسه های بیشتری در زیر آن ایجاد شود.

بچه ها می توانند از طریق سرسره داخلی از انتهای دیگر انبار بازی خارج شوند.

زمین بازی خلاق به این معنی است که خانواده همیشه می تواند اوقات سرگرمی پرانرژی را پذیرا باشد حتی بدون اینکه مجبور به ترک خانه یا تغییر شرایط زندگی روزمره باشد. گیاهان، باغی پر فراز و نشیب را ایجاد می کنند و بکارگیری چوب طبیعت گرایی را در این خانه نشان می دهد.

طراحی نیمکت ناهار خوری با پشتی منحصر به فرد باعث ایجاد فضایی مطلوب و دنج گردیده  تعامل با فضای مربوط به فعالیت های کودکان بازیگوش را نیز برقرار کرده است.

 

یک اتاق نشیمن در اتاق بازی ۶۰ متر مربعی وجود دارد ، اما حتی این فضا نیز  یک فضای غیررسمی را به همراه دارد که به و بازی کودکان کمک میکند.

جزیره آشپزخانه بخشی جدایی ناپذیر از فضای نشیمن خانوادگی است. فضاهای ذخیره سازی در هر چهار طرف حجم مرکزی وجود  دارد. کابینت های سبک مشبک ، طراحی قفسه کتاب را توسط لوازم بازی تکمیل می کنند.

در ورودی یک دیوار  با تخته سیاه گچی پوشش یافته که به عنوان یک صفحه پیام سرگرم کننده برای خانواده  همچنین یک دیوار نقاشی برای کودکان عملکرد دارد.

 

خانه دارای کیفیت تعاملی عالی و حتی اتاق خواب ها به عنوان فضای انعطاف پذیر تلقی می شوند.

تحریریه دکوبوم

منبع: home-designing

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  3028 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم