دکوراسیون تک رنگ و منحصر به فرد آپارتمانی با رنگ طوسی

طراحی داخلی و دکوراسیون این آپارتمان تک رنگ و خاکستری از سفر به قطب شمال الهام گرفته شده است معمار ژاک تریک آپارتمانی مدرن را در ورشو در لهستان به اتمام رسانده است که فضا با یک پالت رنگی تک رنگ و با کانسپتی الهام بخش از سفرهای تابستانی به قطب شمال شکل گرفته است.

در مبلمان و اکسسوری ها درست مانند یک اتاق نشیمن مدرن ، پالت خاکستری استفاده شده و کف با تناژی متفاوت با پارکت چوبی پوشش یافته است که تا زیر پرده ها امتداد یافته و سبب یکنواختی فضا می گردد.

در فضای ناهار خوری مدرن ، تاچ سبز با استفاده از گیاهان به فضا اضافه  شده و استفاده از پرده دو لایه به استفاده کاربردی تر در ساعات مختلف شبانه روز همینطور به حفظ حریم خصوصی کمک می نماید.

آشپزخانه در مجاورت اتاق ناهار خوری قرار دارد که با کابینت های مینیمالیستی سفید ، سطوح کانتر و دیوار پشت کابینتی خاکستری دکور شده است.

یک راهرو کوچک مناطق اجتماعی آپارتمان را به اتاق خواب متصل می کند که با گذر از درب جلو جریان عبوری خوبی را به سایر قسمت ها ایجاد می کند.

در اتاق خواب ، روشنایی های مجسمه مانند و مدرن با تمی زیبا و هنری احساسی متفاوت در دکوراسیون اتاق خواب ایجاد کرده است، در سمت دیگر یک قسمت از پارکت کف به کاشی های خاکستری برای قرارگیری یک وان مستقل تبدیل گردیده است و فضایی لوکس و آرامش بخش برای استراحت و رهایی از خستگی های روزمره مهیا نموه است.

دیوار خاکستری مینیمال در اتاق خواب دارای یک میز کار یا مطالعه و قفسه ای برای ذخیره سازی و قرارگیری اقلام دکوری می باشد.

یک واکینگ کلازت بزرگ درخانه، فضای زیادی برای آویزان کردن لباس و ذخیره سازی کفش وکیف ایجاد کرده ویک آینه بر روی دیوار انتهایی علاوه بر کاربردی بودن برای پرو لباس، باعث می شود فضای بزرگتر به نظر برسد.

در میله های رگال های لباس از نورپردازی مخفی برای خوب دیده شدن لباس ها و روشن تر کردن فضا نیز استفاده شده است.

در دکوراسیون حمام اصلی ، کاشی های خاکستری بزرگ ، دیوارها و کفها را پوشانده اند و تم خاکستری موجود در کل دکوراسیون خانه در سرویس ها و حمام نیز امتداد یافته که در دکوراسیون حمام و دستشویی  با شیرآلات و مبلمان سفیدرنگ ، مکملی برای زیبایی فضا محسوب می شود.

تحریریه دکوبوم

منبع:contemporist

۱.۵/۵ - (۲ امتیاز)

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  11945 بازدید

  داغ ترین مطالب هفته

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم