طراحی اقامتگاه های گنبدی چهارفصل در میان درختان

گروه معماران بورژوازی مجموعه ای از سه گنبد را میان درختان به نحوی طراحی کرده اند تا اقامتگاههایی برای گذران تعطیلات را در نزدیکی شهر در محدوده جنگلی کبک ایجاد نمایند که در این مجموعه سعی شده تا مفاهیمی جدید از اقامتگاه های لوکس و چهار فصل را به وجود آورد.

این گنبدهای مدرن روی بسترهای چوبی نصب شده اند و در داخل ساختمان، کف بتنی سبب حفظ گرمای محیط داخلی شده و در طراحی داخلی آشپزخانه از کابینت و مبلمان مات سیاه و سفید استفاده شده است.

قرار گرفتن تخت خواب در دکوراسیون حوزه خواب در کنار پنجره ها با منظره جنگل فضایی مطلوب و دل انگیز با مناظر متفاوت در فصول مختلف ایجاد کرده است.

همچنین یک شومینه برای گرم نگه داشتن فضای داخلی گنبد وجود دارد که در یک سالن کوچک قرار گرفته است درکنار آن پله هایی کاربران را به طبقه بالایی پلت فرم چوبی و تخت خواب بالایی هدایت می کند همچنین در فضای خارجی مجزا از گنبدها، یک قسمت برای ذخیره سازی چوب های شومینه وجود دارد.

اهداف‌ اصلی ‌اقامتگاه‌های‌ موقتی داشتن کمترین ‌اثر‌ بر‌ محیط‌ زیست، بیشترین ‌احترام‌ برای آن‌ها و کمترین‌ اثر‌ بر‌ فرهنگ‌های ‌بومی‌ و‌ بیشترین‌ رضایت‌ برای‌ کاربران می باشد در ادامه با مشاهده تصاویر بیشتر با دکوبوم همراه باشید….

تحریریه دکوبوم

منبع: contemporist

 

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  3938 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم