طراحی داخلی آپارتمانی روستایی برای یک خانواده شش نفره

ایده اصلی و کانسپت اولیه برای طراحی داخلی و انتخاب سبک در این آپارتمان برگرفته و با استفاده از اصول خانه های روستیک در فضای آپارتمان ، برای یک خانواده شش نفره  در حومه شهر پانوراما، یونان بوده است بنابراین ، طرح پیشنهادی شامل چندین فضای خصوصی کوچک و کاربردی برای هر یک از اعضای خانواده است و حوزه نشیمن به نحوی پیچیده و جادویی در اطراف خانه متمرکز شده است که افراد خانواده را به فعالیت های مشترک تشویق می کند.

این خانه شامل یک ورودی آزاد ، اتاق ناهار خوری و اتاق نشیمن ، آشپزخانه، دو اتاق خواب برای چهار کودک ، یک اتاق خواب مستر سه اتاق ، سه حمام و یک اتاق زیر شیروانی است.
استفاده فراوان از پوشش و متریال های  طبیعی احساس ساختاری یکپارچه را ایجاد کرده و ضمن انعطاف پذیری در کاربری فضایی تندیس گونه نیز ایجاد کرده است. معماران برای ایجاد یک محیط دنج ، از یک پالت رنگی خنثی استفاده کردند و در زمینه دیوارها و سقف ، بافتهای مختلفی را آزمایش کردند.

در بین اتاق نشیمن و ناهار خوری ، فضای محصور شده ای که از دربهای شیشه ای با روکش فلزی جدا شده است ، به عنوان یک دفتر کارخانگی استفاده می شود.

 پیشخوان آشپزخانه و کابینت ها نیز با یک پرکننده Kourasanit روی یک پالت خاکستری خنثی پوشیده شده  است که در هماهنگی با سایر قسمت های خانه است.

متریال ها و تمی یکپارچه از تالار ورودی تا تمام اتاق نشیمن امتداد یافته که منجر به ایجاد فضایی منسجم می شود.

یک مبل دو طرفه به عنوان تقسیم کننده برای دو منطقه اتاق نشیمن کار می کند و پله های شناور چوبی که به طبقه بالایی منتهی می شوند نشیمن دیگری برای اجتماعات بزرگ خانوادگی ایجاد می کنند این پله ها به صورتی معلق به دیوار متصل هستند و ظاهری منحصر به فرد در خانه ایجاد کرده اند.

 دو اتاق خواب برای چهار دختر خانواده ، دارای تختخواب زیر شیروانی برای استفاده بهینه از  فضا صورت گرفته و بیشترین فضا در مربع کوچکی را تشکیل می دهد. فضای ایجاد شده در زیر راه پله به عنوان فضای اضافی ذخیره سازی استفاده می شود. روکش تخته سه لا و روکش Kourasanit در این اتاق نیز استفاده شده و از نظر رنگ و بافت از تم پویاتری برخوردار است.

یک پالت تقریباً سفید ، زمینه اتاق خواب مستر را تشکیل داده و  تنها مقدار کمی برنز و جزئیات چوبی به کار رفته  است. پشت تخت ، یک پنجره قاب فلزی اتاق را از حمام مجهز جدا می کند ، جایی که روشویی های ساخته شده از فلز به صورت سفارشی روی یک پیشخوان موزاییک سیمانی مرمر نما  قرار گرفته اند. 

پله ها و کف چوبی با چوب بلوط ساخته شده و در فضایی بزرگ ، با سقف بلند و اتاق های روشن ، نشان از وجود یک آپارتمانی نه خیلی بزرگ ک اما زیبا دارند.

از این رو ، ترکیب استفاده از متریال های ملایم و لطیف از نظر بصری ، گره های دنج در اطراف خانه و پنجره های گشوده که مشرف به چشم انداز زیبای تسالونیکی با فاصله بسیار نزدیک به شهر هستند ، احساس آرامش و زندگی روستایی ایجاد می کند که هر فردی را جذب و به این خانه علاقه مند می سازد.

تحریریه دکوبوم

منبع:archilovers

امتیاز دهید post

۲ نظرات

 • علی مهر ۲۲, ۱۳۹۸ در ۲۳:۴۵

  چه پیشنهاد های خوبی اما یک نکته این رنگ بندی ارایه شده توی ایران هم هست یا نه نمیشه گیر آورد .

  پاسخ
  • غزاله عزالدین مهر ۲۹, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۵

   ممنون از همراهی شما با وبسایت دکوبوم رنگ بندی کدوم محصول؟

   پاسخ

نظر خود را به اشتراک بگذارید

5054 بازدید

آخرین اخبار دکوراسیون

  ویدیو های دکوراسیون داخلی

   دکوراسیون آشپزخانه

    چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

     خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

      کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم