طراحی داخلی رستوران ایتالیایی، روشن، رنگارنگ، مدرن

یک رستوران ایتالیایی مدرن توسط گروه معماری اسپانیایی خلاقی در فرانسه طراحی و اجرا شده است که کارفرما خواستار رستورانی با کاربری تجاری و مدرن و در محدوده ای مسکونی بوده که با عناصر سنتی و الهام بخش ایتالیایی ترکیب شده و فضایی روشن با نیمکت های رنگارنگ با بالشتک های رنگی و با تمی مدرن و مطلوب در فضا ایجاد کرده است.

کاشی ها با استفاده از طراحی و رنگ های هنرمندانه، لامپ های طلایی و قوس های آینه ای منحصر به فرد المان های سنتی ایتالیا را در فضا نمایان نموده است.

به کارگیری نور نئون از عناصر کلیدی در طراحی ایتالیایی محسوب می شود که در این رستوران مدرن به همراه گیاهان و متریال چوب و در تلفیق با رنگ آبی فضا را متحول ساخته است.

در این رستوران مدرن، افزودن گیاهان به بالشتک های رنگی استوانه ای روی دیوار در قسمت نیمکت های نشیمن علاوه بر افزودن راحتی دکوراسیون را جذاب تر و تمایل کاربران را برای ماندن و دوباره بازگشتن به رستوران برای بار های بعدی بیشتر نموده است.

استفاده از رنگ آبی در فضا طبق خصوصیات روانشناسی رنگ ها آرامش و صلح را در رستوران به ارمغان آورده و  فضا را به لحاظ روانشناختی برای انسان مطلوب و هماهنگ ساخته است.

تحریریه دکوبوم

منبع: contemporist

۱/۵ - (۱ امتیاز)

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  4815 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم