فنگ شویی باگوا غربی – خلاقیت و کودکان

 اگر هنوز کاملا با تئوری عناصر فنگ شویی آشنا نیستید، نگران نباشید نکات زیر به شما کمک می کند تا تعادل ایجاد کنید و به تقویت قسمت ها و حوزه های مختلف  بپردازید.

منطقه زندگی که به منطقه غربی یا  سمت راست  نقشه باگوا اطلاق می شود به خلاقیت و کودکان مرتبط است این حوزه  سبب تقویت خلاقیت در پروژه های خلاقانه و تلاش های خود محور می شود  همچنین سبب تقویت انرژی های محافظ برای کودکان می گردد.

عنصر فنگ شویی این منطقه شما فلز است، بنابراین درمان شما باید شامل یکی از عناصر فلزی یا عنصر تغذیه کننده زمین باشد. در ادامه با نکاتی برای کمک به فعال سازی و تعادل خلاقیت و  انرژی فرزندان با دکوبوم همراه باشید…..

۱-استفاده از عناصر هنری و تزئینی فلزی برای تقویت عنصر اصلی از راهکاری موثر جهت تقویت این انرژی محسوب می شود برای اینکار می توانید ویژگی های فلز  را با متریال های فلزی و یا رنگ های سفید و خاکستری و همینطور  اشکال دایره ای نشان دهید.

۲- در واقع هنر نمودی برای انرژی خلاقیت محسوب می شود می توانید بر یافتن تصاویری که جریان آزاد خلاقیت را نشان می دهد تمرکز کنید  به یاد داشته باشید در مورد رنگ های موجود در تابلو انتخاب خود توجه داشته باشید و از رنگ های عنصر آتش و آب در منطقه غربی خانه اجتناب کنید.

۳- از تصویرکودکان یا از نقاشی ها و کاردستی های هنری و خلاقانه آن ها استفاده کنید عکس هایی را انتخاب کنید که لحظات شاد و نمودی از خلاقیت را جلوه گر می کنند.

  ۴-از عنصر زمین به صورت  تابلوهای هنری با انواع مناظر، کوه ها و یا سواحل شنی استفاده کنید تصاویر خلاقانه از خاک نیز بیان خوبی از عنصر فنگ شویی زمین است.

۵-می توانید در رنگ آمیزی دیوارهای این ناحیه از رنگ های عنصر Metal یا Earth مانند رنگ های شنی / خاکستری، سفید یا خاکستری استفاده کنید.

تحریریه دکوبوم

منبع: thespruce

 

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  5564 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم