قبل و بعد از بازسازی خانه ای قدیمی با سبک مدرن

گروه معماران فردریک تانگ، بازسازی یک آپارتمان تاریخی را در ساختمانی به سبک آرت دکو که مشرف به موزه بروکلین در نیویورک است را طراحی و اجرا کرده است قدمت این ساختمان به سال ۱۹۲۶ برمی گردد.

بازسازی آپارتمان برای یک زوج و دو فرزندشان طراحی شده است طراحی آپارتمان با جزئیات معاصر و سفارشی که از روحیه هنری و سبک زندگی خانواده الهام گرفته شده فضا را با ابعاد تاریخی آن در گذشته مرتبط می کند.

قبل از بازسازی در قسمت ورودی یک قفسه دیواری باز سفید رنگ و مجموعه ای کابینت برای آماده سازی قهوه قرار داشت ،که پس از بازسازی  ضمن تغییر کفپوش به یک کتابخانه از کف تا سقف و با حذف قسمتی از دیوار به فضایی کاربردی، روشن و مدرن تبدیل گردید.

بازسازی اتاق غذاخوری

اتاق ناهار خوری ، که قبلا دارای کاغذ دیواری طرح دار  و فضایی تاریک و شلوغ بود ، اکنون به یک فضای منظم دکور شده با یک روشنایی آویز نارنجی رنگ از دهه ۱۹۶۰ ، یک نیمکت مطالعه سفارشی در کنار پنجره ها  و یک کمد بزرگ و یک میز غذاخوری ۴نفره شده که علاوه بر زیبایی از همه فضاها حتی در گوشه ها استفاده بهینه و کاربردی شده است.

بیشتر بخوانید: بازسازی ساختمان

بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه شامل برداشتن دیواری برای باز شدن  به اتاق غذاخوری بود. آشپزخانه به روز شده دارای کابینت چوب گیلاس به رنگ بلوطی است که از کارهای چوبی کالیفرنیای جنوبی به صورت سفارشی استفاده شده است و دارای دستگیره ها و دربهای کشویی است کاشیها در تضاد با یک سینک مرمر مشکی و سطح کانتر مشکی آشپزخانه جلوه بیشتری پیدا کرده و کنتراست جذابی ایجاد کرده اند. همینطور یک قسمت از کانتر برای قرارگیری دو صندلی خالی شده و به غذاخوری اختصاص یافته است.

بازسازی اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب اصلی ، از کمد و میز تحریر سفارشی با چوب گردو  تشکیل شده که در کنارآباژور و تابلوی هنری چشمگیر جلوه بی نظیری پیدا کرده ضمن اینکه از نظر کاربردی هم حوزه خواب و استراحت هم کار و مطالعه و هم فضای کافی برای ذخیره سازی را مهیا ساخته است.  در اتاق های خواب دیگر ، لهجه های روشن و رنگارنگ  در دکوراسیون خودنمایی می کنند.

بیشتر بخوانید: طراحی ساختمان

در ادامه با تصاویر بیشتر و پلان بازسازی این آپارتمان با دکوبوم همراه باشید…..

 

تحریریه دکوبوم

منبع:contemporist

۱/۵ - (۲ امتیاز)

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  4459 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم