پارتیشن های طنابی در طراحی داخلی رستوران

در طراحی داخلی این رستوران با سبک مدرن طناب برای تفکیک فضایی  به عنوان تقسیم کننده اتاق روی سقف  نصب شده است تلاش طراحان YOD Design ارائه تجربه ای بی نظیر برای مشتریان در این رستوران  با افزودن طناب ها برای زیبایی منحصر به فرد در دکوراسیون بوده است.

  

رستوران اودسا ، واقع در کیف ، اوکراین ، دارای یک پالت رنگی خنثی و تیره ، پر از نور طبیعی است که با افزودن طناب توجه را به خود جلب می کند.

طناب ها با طول های مختلفی بریده شده اند ، که ازطول های کوتاهتربه عنوان ایده های دکوراتیو و از طول های بیشتر برای تقسیم فضایی و امکان تبدیل حوزه های رستوران به فضاهای نیمه خصوصی استفاده شده است.  این طناب ها  از مناطق مختلف ناهار خوری رستوران عبور می کنند و  ادامه دارند.

در این رستوران استفاده از متریال های چوب ، طناب و نورپردازی و تناژهای رنگی تیره، فضایی دنج و گرم ایجاد کرده و برای کاربران و مخاطبین رستوران دعوت کنندگی و فضایی دلنشین را  به همراه دارد.

ایجاد طراحی متعادل و دعوت کنندگی در رستوران ها و کافه ها از موارد بسیار مهم برای لذت افراد از غذا خوردن و صرف زمان و همچنین مهمترین عامل برای بازگشت دوباره کاربر برای صرف غذا می باشد که در این رستوران همگی موارد به لطف طراحی مناسب بسیار خوب صورت گرفته است.

از دیگر نکات برجسته در طراحی داخلی فضا ایجاد فضاهای عمومی و خصوصی برای شخصیت های مختلف می باشد فضاهای نیمه خصوصی که با پارتیشن های طنابی شکل گرفتند برای جلسات کاری و یا افراد درونگرا مناسب بوده و فضای باز  با دید فضای بیرونی فضای خوبی برای لذت از غذا در حین تماشای منظره بیرون  برای افراد جوان تر و برونگرا ایجاد کرده در واقع طراحی بدو  ورود گزینه هایی را برای کاربر  ایجاد میکند تا مطابق با نیاز انتخاب نماید و بدین ترتیب تعامل فعالی بین مشتریان و فضای داخلی  برقرار میگردد.

از سوی دیگر ایجاد فضای شیشه ای دید خوبی از بیرون و درون ایجاد کرده که علاوه بر جذب و کنجکاو نمودن مخاطب ارتباط بین درون و بیرون رستوران را نیز سبب شده است و کاربران را به داخل فضا میکشاند.

تحریریه دکوبوم

منبع: contemporist

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  3533 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم