۵۱ مبل تختخواب شو و چند منظوره 

با کوچک تر شدن خانه ها و زندگی در آپارتمان های کوچک امروزی مبلمان رویکرد نوینی پیدا کرده اند و به دلیل محدودیت فضا استفاده از مبلمان چندمنظوره، مبلمان مدولار و ترکیبی کاربرد بیشتری یافته اند.

مبلمان چندمنظوره به صورت مبلمان تختخواب شو در دکوراسیون نشیمن می توانند ایده خوبی برای استراحت روزانه یا  استفاده در شب برای خواب و استراحت باشند به ویژه در استودیو آپارتمان ها که فضای تفکیک شده ای برای اتاق خواب وجود ندارد این مبلمان در روز به عنوان مبل راحتی نشیمن و در شب برای استراحت کاربرد دارند.

مبل تخت خوابی روزانه می تواند مکانی دنج برای استراحت و خواب و یک تخت خواب یدک مناسب برای مهمانان در مواقع لزوم باشد که یک جایگزین مناسب برای مبلمان سنتی و معمول هستند و با کارایی بیشتر برای هر فضایی می توانند مناسب باشند.

این مبلمان با ظاهر مدرن و یا کلاسیک دارای پشتی های بلند یا کوتاه همینطور  دارای کشوها یا تشک های اضافی مخفی در بازار موجود هستند و بسته به نیاز و کاربرد در فضاهای خانگی اتاق خواب ها ، نشیمن و یا دفاتر کار می توانند به کار روند . سبک انتخابی موجود در بازار می تواند برای فضاهای رسمی یا غیر رسمی تر به کار رود ضمن اینکه با تنوع در بافت و پارچه و متریال های مختلف قابلیت هماهنگی با سایر اجزا دکوراسیون را داشته باشد این مبلمان در حین زیبایی فضای عملکردی و موثرتری را با هزینه کمتر ایجاد کنند در ادامه با دکوبوم با نمونه هایی الهام بخش از مبلمان تختخوابشو روزانه همراه باشید…..        

تحریریه دکوبوم

منبع: home-designing

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  8244 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم