۵۱  پاف و نیمکت انتهای تختخواب، چند منظوره و زیبا

اگر در دکوراسیون اتاق خواب  فضای کافی در انتهای تختخواب دارید این فضا مانند بومی خالی برای عملکرد  اتاق شما خواهد بود زیرا میتوانید طیف وسیعی از  انتخاب ها را برای قرارگیری در این قسمت داشته باشید.

 در بعضی اتاق خواب ها چه اتاق خواب های کودک ، نوجوان و یا بزرگسال  با قرارگیری نیمکت یا پافی در انتهای  تخت مکان مفیدی برای نشستن در هنگام لباس یا کفش پوشیدن ، قرار دادن دمپایی و یا وسایل در زیر ان و یا مکانی برای نشیمن استفاده میکنند اما انتهای تختخواب نیز می تواند به عنوان محلی برای پاف کمدی ، قفسه کتاب ، تلویزیون ، یا سایر گزینه ها باشد.

قطعا این گزینه ها اتاق شما را کاربردی تر می نماید  برای مثال  یک نیمکت ساده و همه کاره با طیف وسیعی از سبک های دکوراسیون داخلی تطابق دارد یا یک نیمکت سیاه و اکریلیک برای سلیقه های پر زرق و برق تر مناسب است و میتواند جلوه ای لوکس و مدرن به شما بخشد.

 نیمکت مخمل و برنزی  احساس ظرافت را بهمراه دارد  حتی نیمکت تخت خواب مخملی بافته شده در تلفیق با کوسن مخملی بافته و ضخیم یک طراحی بسیار متنوع ایجاد میکند.

در واقع هر سبک و مدلی از نیمکت های انتخابی می توانند تم متفاوتی در اتاق شما ایجاد کنند  و سبک های مختلف را پوشش دهند یک انتخاب مینیمالیستی با جذابیت بالا یا حتی انتخاب روکش با الگوی همه گزینه هایی متفاوت و متنوع هستند.

فراموش نکنید برای انتخاب این نیمکت ها، ابعاد فضا در قسمت جلویی تخت خواب را حتما در نظر بگیرید تا مانعی برای رفت و امد شما نباشد در مرحله بعد  به نیاز های خود توجه کنید  اینکه بیشتر به گنجه ای برای ذخیره سازی نیاز دارید یا قفسه کتاب یا شاید مکانی برای قرارگیری تلویزیون! اولویت های خود را شناسایی نمایید و تا جای ممکن با توجه به سبک موجود و یا انتخابی دکوراسیون اتاق سعی کنید گزینه های چند منظوره تر را انتخاب کنید البته بودجه و سلیقه ی همه افراد استفاده کننده از فضا نیز موضوعات مهمی هستند که در انتخاب نقش دارند در ادامه با دکوبوم با نمونه ایده هایی الهام بخش در دکوراسیون اتاق خواب همراه باشید….

تحریریه دکویوم – غزاله عزالدین

منبع: home-designing

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  3229 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم