۲۰ اتاق خواب خیره کننده با نشیمن های کنار پنجره ای

ایجاد فضای نشیمن شخصی در کنار پنجره و خلق ارتباطی کامل میان فضای نشستن و محیط بیرون از پنجره می تواند ایده ای جالب توجه و کاربردی باشد در واقع نشیمن های کنار پنجره ای، کنجی دنج و دوست داشتنی برای استراحت، مطالعه و مشاهده چشم انداز بیرونی را مهیا می سازند.

نشیمن کنار پنجره ایده ای بسیار کاربردی است که البته کمتر در خانه های ایرانی مشاهده می شود اما می تواند ایده ای مفید بوده و سبب استفاده بهینه از فضای بی استفاده زیر پنجره باشد ضمن اینکه با اشغال فضایی کم و بدون وارد کردن مبلمانی که سطح زیادی را پوشش دهد فضای کافی برای نشستن و همینطور با تعبیه قسمتی برای ذخیره سازی در آن موارد کاربردی بیشتری را شامل می شود.

این سبک از مبلمان کنار پنجره قابلیت استفاده در هر دکوراسیونی را دارا می باشند و در سبک های مختلف دکوراسیون داخلی از جمله کلاسیک ، مدرن و مینیمالیستی  نیز به خوبی ایفای نقش می کنند بعلاوه با افزودن عناصری مانند کوسن ها، بالشتک های نشیمن و یا استفاده از رنگ پرده  اتاق خواب، هماهنگی رنگ ها و ایجاد ترکیب بندی متعادل را در دکوراسیون اتاق خواب  افزایش می دهند .

در واقع می توان گفت نشیمن کنار پنجره ای راهکاری هوشمندانه برای تبدیل فضاهای بی استفاده و مرده ی خانه به فضاهای زیبا و کاربردی است که این ویژگی در اتاق های کوچک و آپارتمان های کوچک امروزی بسیار کمک کننده می باشد.

افزودن مبلمان کنار پنجره خلوتگاه مناسبی به همراه زیبایی بصری به دکوراسیون اتاق خواب هدیه می کند برای استفاده بهینه از فضا از باکس های ذخیره سازی  استفاده کنید تا علاوه بر نشیمن فضایی به منظور ذخیره سازی اقلام مورد نیازتان را برایتان مهیا سازد در ادامه با دکوراسیون اتاق خواب هایی با نشیمن های کنار پنچره با دکوبوم همراه باشید……

تحریریه دکوبوم

منبع:homedesignlover

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  10347 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم