۵۱ نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

در دنیایی که مردم اغلب به دنبال بزرگترین و بهترین  گزینه ها هستند ، در دکوراسیون نیاز به گزینه های جمع و جورتر  نیز هست مخصوصا با تغییر سبک زندگی و نوع زندگی شهری در آپارتمان های کوچکتر و رویکرد سبک زندگی مینیمال گاهی مبل های “استاندارد”  نیز در فضا نمی توانند به خوبی  نقش الیفا کنند و فضای کافی برای حرکت و یا رفتارهی عادی روزمره در اختیار خانواده ها قرار دهند از این رو مبلمان سفارشی یا مبلمان راحتی  با ابعاد کوچکتر علاوه بر زیبایی راحتی بیشتر در چیدمان، تغییر دکوراسیون آسان و زندگی راحت تری را به ارمغان می آورند در ادامه با نمونه مبلمان راحتی سایز کوچک در انواع متریال و سبک و رنگ ها با دکوبوم همراه باشید….

مبل مدرن کوچک Muuto Oslo: این مبل مدرن کوچک مانند اثری هنری و مجسمه ای چشم نواز است. این مبل دو نفره است و عرض آن تقریباً ۶۰ اینچ است که با رنگ متفاوت خود میتواند فضا را بسیار مدرنتر و کاربردی با کنتراست بصری تغییر دهد.

مبل سفید مدرن: فضاهای کوچک با سبک مدرن و با رنگ سفید در کنار اکسسوری های طلایی می توانند ظاهری مدرن اما لوکس تر ایجاد کنند کافیست که در همه اجزا وحدت و هماهنگی را در نظر بگیرید.

تنالیته خاکستری و بژ از رنگ های خنثی  و بسیار عالی برای دکوراسیون فضاهای کوچک محسوب می شوند که در کنار ابعاد کوچک و سفارشی ظاهری مدرن و  سبک زندگی راحتی در دکوراسیون ایجاد میکنند.

مبل راحتی آبی : خطوط شارپ در این مبلمان کوچک سبک کابریول را تعریف می کند.پشتی محکم گرد بدون پارچه و تزیینات اضافی  ظرافتی ویزه برای انواع سبک های دکوراسیون مهیا می سازد. عرض این مبل ۷۲ اینچ است.

مبل اسکاندیناوی: این سبک مبل مناسب برای سبک دکوراسیون اسکاندیناوی و با تنالیته رایج این رنگ در عرض۷۷.۵ اینچ استنوع طراحی ال شکل دو طرفه و انعطاف پذیری بیشتری را برای دکوراسیون فضاهای کوچک مهیا ساخته است.ت.

مبلمان با رنگ های منحصر به فرد میتوانند در دکوراسیون نشیمن نقش نقطه کانونی را ایفا کنند ضمن اینکه شادابی و رنگ را به دکور می افزایند.

مبل کوچک مخملی سبز: مخمل سبز و زرق و برق دار  ظاهری لوکس و تمی زیبا  با جزئیات برنجی  به این مبل اهدا کرده این مبل سبز رنگ مدرن با عرض ۷۲ اینچ ، شامل دو بازوی کناری و یک ردیف بالشتک برای افزدون راحتی است که  هر بالشتک پشتی با یک لایه مصنوعی از الیاف بازیافت شده برای  سازگاری با محیط زیست طراحی شده است.

مببل کوچک مشکی : مبل های کوچک می توانند به اندازه مبل های بزرگتر  ، لوکس و زیبا به نظر برسند. این مبل کوچک مشکی زیبا و زیبا دارای پشتی گرد به سبک کابریول است و کمک می کند فضا بزرگتر به نظر برسد.

مبل کوچک خمیده : طراحی بدون بازو  این مبل نشیمن را بزرگتر نشان می دهد این قطعه بخشی از یک مجموعه مبلمان  مدولار است که در صورت لزوم می تواند با چندین قطعه  دیگر را برای ایجاد اندازه دلخواه ترکیب شود.

مبل چرم مصنوعی :  این مبل با عرض کمی کمتر از ۷۰ اینچ ، یک مبل خظریف و زیبا برای  ایجاد فضای سه نفره  اما در قالب کم جا است این مبل دارای یک قاب تاکسیدو با دو بالشتک بزرگ پشتی و بالشهای تقویت کننده گرد برای راحتی بیشتر است.

مبل مدرن کوچک خاکستری روشن: این مبل کوچک می تواند سه تا چهار مهمان را پذیرا باشد  قالب تاکسیدو (بازوهای مستقیم و پشت صاف) فضای بیشتری را ذخیره می کند و اجازه می دهد این قطعه به  سمت دیوار یا گوشه ای از نشیمن هدایت شود. پارچه مرتب و پایه های مخروطی ظاهری مدرن و هوشمندانه در دکوراسیون ایجاد میکند.

تحریریه دکوبوم

منبع: home-designing

۵/۵ - (۱ امتیاز)

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  11121 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم