50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده + نمونه‌های جذاب

۵۰ طرح نمای ساختمان ویلایی کوچک و ساده

شخصیت یک ساختمان با نمای آن مشخص می‌شود. نما می‌تواند ساختمان را معاصر، روستایی، سنتی یا باشکوه معرفی کند. علاوه بر این، نما موقعیت اجتماعی مالک و همچنین سلیقه او را منعکس می‌کند. نما یکی از عناصر تعیین‌کننده ارزش بازار ساختمان است. اگر از شما بپرسند که چرا یک ساختمان را می‌پسندید، اولین ملاک قضاوت شما نمای آن خواهد بود. ما ۵۰ طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده را برای شما آماده کرده‌ایم تا برای پروژه‌های خود از آن‌ها ایده بگیرید.

نما چیست؟

اگر به انواع ساختمان‌ها نگاه کنیم، می‌توانیم واکنش‌های بسیار متفاوتی نسبت به آن‌ها داشته باشیم. برخی بلند و باابهت هستند و دریچه‌های قوسی عظیم و مناره‌های بلند دارند. برخی دیگر دنج هستند و برخی دیگر ایوان‌ها و پنجره‌های بزرگی دارند. اینکه این ورودی‌های ساختمان چگونه به نظر می‌رسند، تصادفی نیست. شخصی آن‌ها را با رعایت تمامی جوانب طراحی کرده است.

نمای ساختمان معمولا شامل عناصر مختلف مانند پنجره‌ها، درها، بالکن و … می‌شود. این عناصر با توجه به سبک معماری، دارای نظم خاصی هستند. اگرچه کلمه “نما” می‌تواند به معنای هر دیوار خارجی ساختمان با یک عنصر طراحی باشد، اما اغلب به دیوار جلویی با ورودی اشاره دارد. غالبا نمای جلویی نسبت به سایر بخش‌های سازه‌، از نظر معماری، پیچیده‌تر یا خاص‌تر است. یک نما می‌تواند باابهت، تزئینی یا ساده باشد.

طراحی نما

زمانی که یک معمار نما را طراحی می‌کند، عناصر زیادی را در نظر می‌گیرد. ورودی چگونه باشد؟ چه نوع مصالح ساختمانی باید استفاده شود؟ او همچنین باید محل قرارگیری و نسبت پنجره‌ها را نیز در نظر بگیرد.

نکات مهم در طراحی نما ساختمان

در نظر گرفتن برخی نکات هنگام طراحی نمای ساختمان ضروری است؛ در ادامه، این نکات را با هم مرور می‌کنیم.

طراحی ظاهری

این جنبه، نقطه شروع برای طراحی کل نما است. برای رسیدن به یک طرح ایده‌آل باید عوامل زیر را در نظر داشت:
منطقه‌ای که خانه در آن قرار دارد را باید در نظر گرفت. ساخت و ساز باید با محیط اطراف هماهنگ باشد.
در انتخاب طرح، تعادل را بین ساده و اغراق‌آمیز حفظ کنید. پیچیدگی بیش از حد کمکی نمی‌کند.
تعیین کنید که آیا می‌خواهید قسمتی از فضای داخلی را در معرض دید قرار دهید یا خیر. بسیاری از مالکان حفظ حریم خصوصی را ارجح می‌دانند.

انتخاب مواد مناسب

هنگام انتخاب متریال، علاوه بر در نظر گرفتن طراحی نما و سبک مورد نظر، باید کیفیت متریال و مقاومت آن در برابر شرایط نامساعد جوی را نیز در نظر گرفت. گزینه‌ها عبارت‌اند از:

 • سنگ طبیعی
 • بتن
 • شیشه
 • فلزات
 • مواد مقاوم و بادوام دیگر

رنگ‌ها

رنگ نما باید هماهنگی بین محیط و سبک انتخاب شده برای خانه را حفظ کند. می‌توان از رنگ‌های طبیعی، خنثی یا پر جنب و جوش استفاده کرد. ترکیب رنگ‌های مناسب، جلوه‌ای زیبا به خانه می‌دهد. انتخاب رنگ به فضایی که می‌خواهید ایجاد کنید و مفهومی که قصد انتقال آن را دارید، بستگی دارد.

امنیت

از ابتدای طراحی نما، باید به امنیت توجه شود. این امر، معماری کل نمای بیرونی را تعیین می‌کند و همچنین برای ما مشخص خواهد کرد که از دیگر موارد مانند نورپردازی و … چگونه استفاده کنیم.

عایق بودن نما

عایق رطوبتی تمام سطوحی که در بالای نما قرار دارند، یک جنبه بسیار مهم است. زیرا به ساختمان کمک می‌کند در برابر باد و باران از خود محافظت کند. نما باید کاملا ضد آب باشد تا به نگهداری کمتری در طول زمان نیاز پیدا کند.

ساخت نما

نما نه تنها پوششی برای ساختمان است بلکه از خانه در برابر تاثیرات خارجی محافظت می‌کند. علاوه بر تمامی این موارد، نمای ساختمان وظیفه زیباسازی سازه را نیز به عهده دارد. چه نمای جدید به طور هماهنگ و بدون مزاحمت با منظره ترکیب شود یا قرار باشد به عنصر برجسته یک شهرک مسکونی جدید تبدیل شود، امکانات ساخت و ساز به‌اندازه خود سازندگان متعدد و متنوع هستند.

50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

بهترین نمونه‌های طراحی نما برای ساختمان ویلایی کوچک

وقتی صحبت از طراحی نما می‌شود، می‌توان از نکات مختلفی سخن گفت. اما می‌دانیم که تصاویر گویاتر از نوشته‌ها هستند. در این قسمت، به سراغ ۵۰ نمونه طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده می‌رویم تا بیشتر با ایده‌های مختلف آشنا شویم.

مشاهده بیشتر: سبک‌های مختلف طراحی نمای ساختمان ویلا

۱. خانه‌ای با نمای شیشه‌ای

در طراحی این خانه، از نمای شیشه‌ای با جزئیات چوبی استفاده کرده‌اند. به‌کارگیری این عناصر باعث شده است گرمای زیادی به درون خانه منتقل شود. نور طبیعی بیشتر می‌تواند به بزرگ‌تر جلوه دادن فضای داخلی کمک کند. رنگ سفید نیز به این توهم بصری کمک می‌کند.

نمای شیشه‌ای 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۲. خانه همکف

یک نمای شیشه‌ای امکان تعامل بیشتر با فضای بیرونی خانه را فراهم می‌کند. نما در عین سادگی، تصویر یک سازه مدرن را به بیننده انتقال می‌دهد.

همکف 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۳. خانه مدرن

نماهای شیشه‌ای زیبا و مدرن هستند؛ اما می‌توانند حریم خصوصی را در داخل خانه به خطر بیندازند. طراحی این نما در عین سادگی، جلوه‌ای ویژه دارد؛ یک طراحی فوق‌العاده که در فهرست ۵۰ طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده قرار می‌گیرد.

مدرن 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۴. خانه خاکستری

خاکستری به‌عنوان رنگ غالب در نمای این خانه در نظر گرفته شده است. طراح تلاش کرده است اثری مدرن را به تصویر بکشد.

خاکستری 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۵. اهمیت نورپردازی در نما

در نمای این خانه از شیشه، سیمان و سنگ استفاده شده و طراح برای تاثیرگذاری بیشتر، از نورپردازی کمک گرفته است. استفاده از پنجره بزرگ کمک می‌کند فضای داخلی دل‌بازتر به نظر برسد.

نورپردازی در نما 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۶. خانه‌ای با سنگ‌های روستیک

استفاده از سنگ در تضاد با نرده‌ها، زیبایی فوق‌العاده‌ای را به نمای این خانه بخشیده است.

روستیک 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۷. خانه‌ای با محوطه زیبا

توجه به محوطه‌سازی یکی از عناصر مهم در طراحی نمای ساختمان محسوب می‌شود. در این نمونه، محوطه‌سازی به‌عنوان عنصر اصلی نما مورد استفاده قرار گرفته است.

محوطه زیبا 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۸. خانه‌ای با رنگ‌های خنثی

در طراحی نمای این خانه از تن‌های خنثی در ترکیب با سفید استفاده کرده‌اند. این نوع ترکیب‌بندی، جلوه‌ای چشم‌نواز به نمای این بنا داده است.

رنگ‌های خنثی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۹. خانه‌ای از چوب و شیشه

ترکیب رنگ سفید، چوب و فضای سبز باعث زیبایی نمای این ساختمان شده است. این نمای زیبا، شایستگی قرار گرفتن در لیست ۵۰ طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده را دارد.

چوب و شیشه 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۱۰. خانه‌ای با نمای دلپذیر

قاب‌های جذاب، استفاده از حس گرم چوب و زیبایی سنگ تصویری فوق‌العاده را در نمای این خانه ساخته‌اند. نورپردازی نیز زیبایی نما را دوچندان کرده است.

نمای دلپذیر 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۱۱. خانه سرامیکی

طراحی مینیمالیستی نمای این خانه با به‌کارگیری سرامیک، به زیبایی آن افزوده است. همه چیز در نهایت سادگی است و چیزی از رنگ‌های تند دیده نمی‌شود.

سرامیکی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۱۲. خانه با ترکیب‌بندی زیبا

پنجره بزرگ در نمای این خانه دید بهتری از داخل به بیرون فراهم کرده است و در عین حال، نور بیشتری را وارد فضای داخلی می‌کند.

ترکیب‌بندی زیبا 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۱۳. خانه دنج

در این نمونه، نما به دو بخش تقسیم شده است: بخشی چوبی و بخشی سیمانی.

دنج 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۱۴. خانه صورتی

این خانه به سبک خانه‌های روستایی اروپایی طراحی شده است. در واقع، این نوع طراحی نما برای ویلاهایی در مناطق خوش آب و هوا، مناسب در نظر گرفته می‌شود.

صورتی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۱۵. خانه‌ای با سقف شیروانی

نوع قرارگیری سازه باعث شده است وجوه بیشتری به‌عنوان نما در نظر گرفته شوند. به این ترتیب، دو ضلع بیرونی به‌عنوان نما دیده می‌شوند.

سقف شیروانی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۱۶. نمای کلاسیک

سبک کلاسیک ظاهری الهام گرفته از معماری یونانی و رومی دارد. این سبک با عناصری مانند ستون‌ها، پایه‌ها، رواق‌ها، قالب‌ها و رنگ‌های روشن مشخص می‌شود. نمای کلاسیک ظاهری ظریف و باوقار به ساختمان می‌بخشد.

کلاسیک 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۱۷. خانه‌ای با نمای چوبی

چوب نقش اصلی را در طراحی نمای این خانه ایفا می‌کند. استفاده از چوب باعث شده است نمای این سازه گرم و صمیمی به نظر برسد.

نمای چوبی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۱۸. خانه‌ای از بتن

در طراحی نمای این ساختمان کوچک، نهایت خلاقیت به کار گرفته شده است. رنگ خنثی نما به همراه طراحی ویژه آن، بسیار چشم‌نواز و مدرن به نظر می‌رسد.

بتن 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۱۹. خانه ویلایی

شیشه نقش مهمی در نمای این خانه ایفا می‌کند. راه‌پله از پشت شیشه نمایان است و در شب با اضافه شدن نورهای مصنوعی به جذابیت نما می‌افزاید.

ویلایی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۲۰. خانه سیاه و سفید

ترکیب حجم‌ها در رنگ‌های سیه و سفید حالتی مرموز و زیبا به نمای این سازه داده است. همه چیز در عین زیبایی، ساده به نظر می‌رسد.

سیاه و سفید 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۲۱. خانه هارمونی

همه چیز در نهایت دقت و ظرافت انتخاب شده است. ترکیب چوب، شیشه و دیوار مشبک چشم بیننده را به نمای این خانه می‌دوزد.

هارمونی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۲۲. خانه‌ای با خطوط ساده

همواره گفته می‌شود زیبایی در سادگی نهفته است. این نکته را می‌توان در طراحی نمای این خانه ویلایی کوچک به وضوح مشاهده کرد.

خطوط ساده 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۲۳. خانه برهنه

گاهی طراح نیازی به پنهان‌کاری نمی‌بیند. پنجره‌های بزرگ در نمای این خانه نور بیشتری را به درون هدایت می‌کنند. این طرح زیبا یکی دیگر از ۵۰ طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده است.

برهنه 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۲۴. خانه کوچک

در نمای این خانه ساده و کوچک، زیبایی‌های زیادی نهفته‌اند. ترکیب چوب، سنگ و گیاه توجه هر عابری را به خود جلب می‌کند.

کوچک 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۲۵. خانه‌ای با بالکن بزرگ

ترکیب شیشه، سنگ و سیمان حس و حال ویژه‌ای را به این نما بخشیده است. بالکن بزرگ باعث می‌شود ساکنین بتوانند از فضای آزاد لذت ببرند.

بالکن بزرگ 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۲۶. خانه‌ای با نمای ترکیبی

در طراحی نمای این خانه مدرن، روی ترکیبی از بافت‌ها، رنگ‌ها و طرح‌ها کار شده است. طراحی به کمک این عناصر توانسته است جلوه زیبایی به این خانه ساده و کوچک ببخشد.

نمای ترکیبی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۲۷. خانه با پشت بام سبز

ترکیبی از چوب، سیمان، فلز و شیشه را می‌توان در نمای این خانه کوچک مشاهده کرد. قرار دادن بالکن، جلوه زیبایی به خانه داده است. برای سازگاری بیشتر با محیط‌زیست، پشت بام خانه نیز به‌عنوان فضای سبز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پشت بام سبز 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۲۸. خانه‌ای با نورپردازی

نورپردازی یکی دیگر از عناصر تاثیرگذار در دستیابی به نمای زیبا برای ساختمان محسوب می‌شود. در نمای این ساختمان که از سنگ، سیمان و چوب ساخته شده است، نورپردازی نقشی کلیدی و تکمیل‌کننده ایفا می‌کند. به کمک نورپردازی، عمق بیشتری به ساختمان داده شده است.

نورپردازی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۲۹. استفاده از حجم در نما

در این خانه زیبا برای دستیابی به نمایی مدرن از حجم‌ها و فرم‌های مختلفی استفاده شده است. به‌کارگیری قاب‌بندی‌های مختلف، حالتی ایستا و منسجم به نمای این ساختمان می‌بخشد. سنگ و سیمان اصلی‌ترین مصالح به‌کاربرده شده در نما هستند. با این حال کمی از چوب و فلز نیز بهره گرفته شده است.

حجم در نما 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۳۰. خانه‌ای با سقف شیروانی

اوج سادگی همراه با ظرافت را می‌توان در نمای این خانه مشاهده کرد. استفاده از طیف‌های مختلف رنگ سفید در کنار نورپردازی ساده و کاربردی، نمایی تحسین‌برانگیز را خلق کرده است. فضای سبز اطراف نیز باعث جذابیت بیشتر این خانه کوچک می‌شود.

سقف شیروانی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۳۱. خانه‌ای سنگی

در طراحی نمای این خانه می‌توان پیچیدگی‌های بیشتری مشاهده کرد. اصلی‌ترین مصالح در نمای این خانه، سنگ است. در این اثر، طراح بیش از هر چیز به سراغ رنگ‌های خنثی رفته است تا تاکید بیشتری بر نمای سنگی خانه بگذارد.

سنگی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۳۲. نمای خانه سپید

بیش از هر عنصر دیگری، از سیمان در طراحی نمای این خانه استفاده شده است. سه قاب در طراحی نما مشاهده می‌شود که با نورپردازی زیبا مجزا شده‌اند. استفاده از رنگ سپید و قاب‌بندی‌های جذاب، نمایی با وقار را برای این خانه پدید آورده است.

خانه سپید 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۳۳. خانه‌ای با پنجره‌های بزرگ

در نمای این خانه برای ورود نور بیشتر، از پنجره‌های بزرگ استفاده شده است. طراحی یک بالکن زیبا نیز به جذابیت نمای این خانه کوچک می‌افزاید.

پنجره‌های بزرگ 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۳۴. خانه کوچک مدرن

طراح در این خانه قصد ایجاد نمایی مدرن را داشته است. طرح و اندازه پنجره‌ها، ترکیب چوب، سیمان و شیشه همگی دست به دست هم داده‌اند و نمایی مدرن را پدید آورده‌اند. این طرح مدرن شایستگی حضور در لیست ۵۰ طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده را دارد.

کوچک مدرن 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۳۵. خانه خاکستری

از رنگ‌های خنثی برای نمای این ویلا بهره گرفته‌اند. تصویر نهایی که به کمک سنگ و سیمان شکل گرفته، بسیار جذاب و چشمگیر شده است.

خاکستری 2 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۳۶. خانه‌ای با سقف بزرگ

در طراحی نمای این خانه ویلایی، تاکید زیادی بر سقف شده است. می‌توان گفت ۳۰ درصد نمای خانه را سقف آن تشکیل می‌دهد. طرح اصلی، شبیه به خانه‌های روستایی اروپایی است.

سقف بزرگ 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۳۷. خانه‌ای با گلدان‌های بزرگ

دو قاب یا فریم را می‌توان در نمای این خانه مشاهده کرد. ترکیب سیمان، چوب و سنگ نمای این خانه را تشکیل می‌دهد. بهره‌گیری از نورپردازی اصولی باعث شده است نما جلوه‌ای درخشان داشته باشد. علاوه بر این، طراح از گلدان‌های بزرگی برای تزیین بیشتر استفاده کرده است.

گلدان‌های بزرگ 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۳۸. خانه بتنی

این طراحی ساده نیز در لیست ۵۰ طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده قرار می‌گیرد. در طراحی این نمای مدرن، از بتن اکسپوز بهره گرفته شده است. همه چیز در عین سادگی زیبا و مدرن به نظر می‌رسد.

بتنی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۳۹. خانه‌ای با دیوار بافت‌دار

قاب‌بندی‌های زیبا با طیف‌های مختلف رنگ سپید، نمایی ساده، جذاب و مدرن را پدید آورده‌اند. در دیوار سمت راست بافت ایجاد شده است تا به کمک نورپردازی، به زیبایی نمای خانه بی‌افزاید.

دیوار بافت‌دار 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۴۰. خانه‌ای با نمای شیشه‌ای

در این خانه ویلایی از نمای شیشه‌ای بهره گرفته شده است. به این ترتیب، هم نور بیشتری وارد ساختمان می‌شود و هم ساکنین چشم‌انداز وسیع‌تری را در پیش چشم خود خواهند داشت.

نمای شیشه‌ای 2 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۴۱. خانه شهری

برای راحتی بیشتر ساکنان، در نمای این خانه زیبا دو بالکن در نظر گرفته شده است. پنجره‌های بزرگ نیز با ورود نور بیشتر، فضای داخلی را بزرگ‌تر جلوه می‌دهند.

شهری 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۴۲. خانه‌ای با دیوار نیمه شفاف

دیوارهای نیمه شفاف در نمای این خانه به‌کار رفته‌اند. این کار، جلوه‌ای خیره‌کننده به این ساختمان می‌بخشد.

دیوار نیمه شفاف 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۴۳. خانه‌ای با بتن اکسپوز

در ساخت نمای این خانه از سنگ و بتن اکسپوز استفاده شده است. پنجره‌های بزرگ، نور بیشتری را به فضای داخلی هدایت می‌کنند.

بتن اکسپوز 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۴۴. خانه در معرض دید

از حصارهای توخالی در نمای این خانه استفاده شده است. به همین دلیل، محیط داخلی حیاط در معرض دید قرار دارد. این طراحی در عین سادگی، خانه‌ای مدرن را به تصویر می‌کشد.

در معرض دید 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۴۵. خانه‌ای با باغچه‌ای در پیاده‌رو

در این خانه، باغچه به جای حریم خصوصی در پیاده‌رو طراحی شده است. شیشه‌های بزرگ، نورگیری خانه را بیشتر می‌کنند و یک بالکن کوچک نیز در نما در نظر گرفته شده است.

باغچه‌ای در پیاده‌رو 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۴۶. خانه‌ای با لت‌های چوبی

عمده مصالح برای ساخت نمای این خانه، سنگ و چوب هستند. این مورد، یک نمونه فوق‌العاده در لیست ۵۰ طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده است. از لت‌های چوبی با رنگ‌های گرم، بیشترین بهره‌برداری ممکن انجام شده است.

لت‌های چوبی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۴۷. خانه‌ای با نمای دوقلو

در طراحی نمای این خانه ویلایی کوچک، اصل تقارن در حد کمال رعایت شده است. با وجود تقارن زیاد هنوز هم می‌توان حس و حالی مدرن از این طراحی دریافت کرد.

نمای دوقلو 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۴۸. خانه کلاسیک

عناصر طراحی کلاسیک را می‌توان در نمای این خانه مشاهده کرد. ترکیب رنگ سفید دیوارها با سقف شیروانی آبی تیره، جلوه‌ای چشم‌نواز را به این خانه بخشیده است.

کلاسیک 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۴۹. اهمیت پیاده‌رو

به نورپردازی پیاده‌رو در این نمونه توجه کنید؛ این کار به جذابیت و زیبایی نما و همچنین تقویت امنیت در ورودی خانه کمک زیادی می‌کند.

پیاده‌رو 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

۵۰. خانه سیمانی

آخرین نمونه از فهرست ۵۰ طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده مربوط به نمای این خانه زیبا است. در نمای زیبای این خانه، عناصر متعارف مانند سیمان و چوب به کمک طراحی ساده و هوشمندانه، شخصیتی ویژه به بنا داده‌اند. با نگاه به سازه می‌توان تصویر یک بنای مدرن را مشاهده کرد.

سیمانی 50 طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده

جمع‌بندی

نماهای خانه‌های مدرن چه بزرگ و باابهت و چه کوچک و ساده، اهمیت زیادی در پروژه‌های معماری دارند. نماها علاوه بر تاثیرگذاری مثبت روی بیننده، به بالا رفتن ارزش ملک نیز کمک می‌کنند. با مشاهده و بررسی ۵۰ طرح نمای ساختمان ویلای کوچک و ساده می‌توان دریافت که توجه به برخی جزئیات، نقش کلیدی در دستیابی به نمای ایده‌آل دارد. در بسیاری موارد، سادگی می‌تواند باعث زیبایی بیشتر نما شود.

منابع

۵/۵ - (۱ امتیاز)

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  1630 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم