۵۱ نمونه باکس نظم دهنده برای ساماندهی دکوراسیون هر فضایی

باکس یا جعبه های ذخیره سازی ایده ای بسیار عالی برای تفکیک و ساماندهی وسایل و اقلام مختلف در همه قسمت های منزل هستند این سبدها یا باکس ها کمک می کنند تا قفسه های باز یا درون کمد را در اتاق های منزل و دفاتر کار به نحوی کارامد چیدمان نمایید این اقلام کمکی در دکوراسیون علاوه بر زیبایی حاصل از نظمی که در فضا ایجاد می کنند می توانند کاربرد و دسترسی آسان را برای همه اقلام مهیا سازند.

این باکس ها به صورت سبد ها یا متریال های شفاف و قابل رویت یا دارای درب و بدون درب  در بازار موجود هستند و برندهای معتبری همچون ایکیا نیز به دلیل کاربرد فراوان در زمره محصولات محبوب خود قرار داده اند.

باکس های ذخیره سازی در اتاق خواب برای  تفکیک لباس ها و یا اقلام مختلف از وسایل آرایشی و بهداشتی گرفته تا  اجزای درون کمد را منظم میسازند به نحوی که با چسباندن برچسبی به راحتی به هر چه مورد نیاز باشد دسترسی پیدا خواهید کرد. همچنین در دکوراسیون نشیمن یا آشپزخانه ها در قفسه های باز یا درون کمد و کابینت های قابل دسترس هستند و از نظر بصری بدون شلوغی و با طرح های زیبا و متناسب با دکوراسیون زیبایی بیشتری را ایجاد میکنند و خانه را از نظر بصری سبک تر و خلوت تر نشان می دهند.

جعبه های ذخیره سازی در زندگی مدرن امروزی و آپارتمان ها و سوئیت های کوچک کاربرد بیشتری یافته اند و از وسایل ضروری برای نظم دهی به دکوراسیون محسوب می شوند در ادامه با ۵۱ نمونه در طرح ها و کاربرد های متفاوت با دکوبوم همراه باشید….

تحریریه دکوبوم

منبع: home-designing

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  9004 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم