طراحی و اجرای این خانه در فلوریدا تکمیل شده، از ویژگی های طراحی قابل توجه در دکوراسیون ویلا سبک طراحی آشپزخانه است که شامل دو جزیره بزرگ  روبری هم است  که جزیره بزرگ‌تر به صورت ال شکل ساخته شده که با  طراحی قسمت پشتی به‌عنوان صندلی همراه با میز  غذاخوری کاربری چندمنظوره و عملکردی موثر  را مهیا می سازد.

جزیره آشپزخانه:

جزیره دوم دارای یک اجاق گاز و چشم اندازی از منطقه غذاخوری رسمی تر است. هر دو جزیره دارای کابینت و کشوهای بدون دستگیره هستند تا سبکی مدرن تر در ظاهر کابینت ها ایجاد کنند، کابینت های چوبی نیز در امتداد دیوار دکوراسیون آشپزخانه را تکمیل می کنند.

یک آشپزخانه مدرن با دو جزیره.

در ادامه با سایر قسمت های دکوراسیون ویلا با دکوبوم همراه باشید.…

ورودی :

جلوی خانه با زمین چمن بزرگی طراحی شدهکه مسیری به درب ورودی دارد. گیاهان و نورپردازی نمای بیرونی خانه را زیبا و رومانتیک کرده ،و جلوه ای ویژه به طراحی خانه می بخشد.

جلوی این خانه با یک چمن بزرگ طراحی شده بود که مسیری به درب ورودی دارد.  گیاهان و نورپردازی نمای بیرونی خانه را نرم می‌کنند، در حالی که زنجیر باران یک عنصر مجسمه‌سازی را اضافه می‌کند.
خانه ای امروزی با زنجیر باران.

پلان خانه:

قسمت پشتی خانه با طراحی U شکل سبب می شود تا اتاق خواب ها و مکان های اجتماعی با پنجره های کف تا سقف منظره ای به استخر و طبیعت اطراف داشته باشند ضمن اینکه حریم بیشتری در دل خانه برای استخر ایجاد نمایند.

بیشتر بخوانید: طراحی ویلا مدرن

پشت این خانه معاصر طراحی U شکل را نشان می دهد، اتاق خواب ها و مکان های اجتماعی همگی از طریق پنجره های کف تا سقف، منظره ای به استخر دارند.

استخر  ویلا:

در امتداد یک طرف استخر یک عرشه و پاسیو سرپوشیده با باربیکیو و منطقه غذاخوری برای فضای بیرونی وجود دارد.

در امتداد یک طرف استخر یک عرشه و پاسیو سرپوشیده با باربیکیو و منطقه غذاخوری وجود دارد.

نشیمن و تی وی روم ویلا:

در داخل، اتاق نشیمن ویلا دارای یک دیوار چوبی عمودی است که چشم را به سمت بالا به سقف بلند خانه هدایت می کند ضمن اینکه به عنوان دیوار برای تلویزیون نقطه کانونی عملکردی برای فضا محسوب می شود.

این اتاق نشیمن دارای یک دیوار چوبی عمودی است که چشم را به سمت بالا به سقف بلند می کشاند.

حمام در دکوراسیون ویلا:

در دکوراسیون ویلا دو حمام دارای  وان و سنگریزه های زیر وان هستند همینطور منظره مطلوبی را با حفظ محرمیت در صورت نیاز ایجاد میکنند که با کرکره دید را محدود میکند.

حمامی امروزی که دارای سنگریزه در زیر وان حمام مستقل است.
حمامی امروزی که شامل سنگریزه‌های زیر روشویی شناور است.
یک اتاق پودر با روشویی بیانیه.

تحریریه دکوبوم

منبع: contemporist