سبک روستیک در طراحی داخلی خانه ای با اشکال هندسی

طراحی داخلی این خانه به سبک روستیک و شامل عناصر و مبلمان با تم روستایی می باشد که در آن از المان ها ی مدرن و با اشکال هندسی استفاده شده است .این خانه شیک با قفسه های بزرگ برای تعداد زیادی کتاب و مکانی دنج برای مطالعه زینت یافته و نیز از شومینه ای با سبک صنعتی برای گرمای فضا در آن استفاده شده است.

چراغ های آویز به صورت خلاقانه در بالاترین ارتفاع ها آویزان شده و ظاهری مدرن و متفاوت با اشکال هندسی روی آن ایجاد کرده است.

پاف های کنار شومینه در آرام و دلپذیر تر کردن فضا و همینطور کاربردی تر کردن آن نقش موثری داشته است.

نکته مهم در طراحی این خانه اهمیت مناطق ارتباطی در خانه مانند راهروها  و فضاهای باز و بسته در فضاهاست.

از سوی دیگر خلاقیت در استفاده از آینه ها و نورپردازی فضایی گیرا و زیباتر ایجاد کرده است.

دربالای جزیره آشپزخانه لامپ های آویز متفاوت و با شکلی شبیه به شمع های معلق در کنار گیاهان، علاوه بر افزودن رنگ سبز و همینطور شادابی به فضا ،عطر و طعمی جذاب از نظر بصری و معنایی  افزوده است.

در طبقه بالا که به قفسه های کتاب و قسمتی برای مطالعه اختصاص یافته فضای خالی با دید از بالا و پایین به توری مشبکی با سبکی منحصربه فرد برای استراحت روی آن در حین مطالعه طراحی شده است و همچنین از مبل های راحتی نیز در کنار آن بهره برده شده است.

نورپردازی بسیار زیبا فضای راهرو را از سادگی خارج کرده و احساسی متفاوت در فضا ایجاد کرده است.

دکوراسیون اتاق خواب تیره تر از فضاهای دیگر طراحی شده است و رنگ خاکستری با متریال چوب به خوبی ادغام شده وپنجره های سرتاسری و درب های کشویی چشم انداز زیبایی را برای اتاق خواب به ارمغان آورده و فضارا باز و بزرگتر نشان می دهد.

برای مشاهده تصاویر دیگر این خانه روستیک و زیبا در ادامه با دکوبوم همراه باشید….

به منظور مشاوره رایگان برای انجام امور مختلف طراحی، اجرا و بازسازی دکوراسیون داخلی و فروش مبلمان و محصولات خود از طریق شماره تلفن  ۰۲۱۲۲۹۰۳۶۸۸ با دکوبوم در تماس باشید.

تحریریه دکوبوم

منبع: home-designing

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  2720 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم