طراحی داخلی و دکوراسیون خلاقانه استودیوی معماری

طراحی داخلی و دکوراسیون این استودیوی معماری به نحوی خلاقانه و به منظور ایجاد یک فضای کاری خلاق و انجام پروژه های معماری طراحی و اجرا شده است. این ساختمان که در جنوب شرقی لندن واقع شده است با توجه به نیاز کارمندان و حجم کاری پروژه های معماری شرکت شکل گرفته ضمن اینکه شکل و جهت گیری این استودیو ناشی از آنالیز دقیق آفتاب است که تأثیر آن را بر روی ساختمان های اطراف و همینطور میزان روشنایی روز در باغ و فضاهای کاری را مورد بررسی قرار داده است.

 

سطح تقسیم و شکل زمین به پنهان کردن توده آن کمک می کند و عبور میان باغ و استودیو را تسهیل می کند.

عایق بندی فوق العاده و یک استراتژی قوی تهویه طبیعی در ساختمان به نحوی اجرایی شده که ساختمان نیاز به هیچ سیستم گرمایشی یا خنک کننده ندارد. آب گرم آشپزخانه و دوش نیز توسط یک منبع بزرگ خورشیدی و حرارتی تامین شود.

علاوه بر تمهیداتی برای بهینه سازی انرژی در فضا همینطور در فضای داخلی طراحی به نحوی کاربردی و متعادل انجام شده است. مبلمان سفارشی و کمدها فضای ذخیره سازی کافی را ایجاد نموده و به دلیل کاربرد در همه قسمت های فضا هارمونی و هماهنگی خوبی ایجاد کرده است.

رنگ قرمز به کار برده شده در صندلی و کابل های متصل به روشنایی ها کنتراست خوبی را از لحاظ رنگی ایجاد کرده و تمی پویا و خلاقانه و در عین حال مدرن و متناسب با روحیات کارمندان جوان را سبب شده است.

از فضای زیر پله ها برای افزایش فضای ذخیره سازی استفاده شده و این موضوع به خصوص در دکوراسیون داخلی دفاتر معماری که نیازمند فضای زیادی است راهکاری خلاقانه و موثر محسوب می شود.

تحریریه دکوبوم

منبع: Archilovers

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  2404 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم